BrainMax Liposomal Glutathione, Tekutý lipozomální Glutathion, 200 ml

699 

Popis

Vysoká vstřebatelnost díky lipozomální formě

Liposomální glutathion je inovací v doplňování glutathionu, neboť je glutathion chráněn před agresivním prostředím v žaludku fosfolipidovou ochrannou vrstvou. Díky této lipozomální inovaci dokáže projít skrz stěnu tenkého střeva a dostat se do krevního řečiště, kde zvyšuje v buňkách hladiny tohoto životně důležitého antioxidantu. Lipozomální a acetylovaná forma glutathionu vyniká pro tělo maximální využitelností zatímco běžná redukovaná forma dosahuje využitelnosti maximálně 5 %.

image
test-granola2

Spolehlivé zvýšení hladiny glutathionu!

Zvyšování glutathionu v buňkách prostřednictvím lipozomálního transportu není energeticky náročné a nejsou zde překážky související s toxicitou těžkých kovů nebo problémy s metabolismem. Prostřednictvím lipozomálního glutathionu tedy můžete navýšit hladiny glutathionu v buňkách bezpečně a bez překážek. V oblasti doplňování glutathionu je jeho lipozomální forma jistota. Při začínajícím nachlazení nebo jiném projevu infekce je lepší v prvních dnech klidně i zpětinásobit dávku, neboť v době infekce je v našem organismu přirozená produkce glutationu dočasně omezena.

Bezproblémový průchod přes stěny buněk díky lipozomální technologii

Lipozomy jsou složeny z přírodních fosfolipidů, které jsou základními stavebními kameny všech našich buněk, proto přes stěny buněk prochází zcela bez problému tzv. pasivním transportem. Přirozeně se lipozomy vyskytují např. v kolostru a mateřském mléce, kde je maximální absorpce a využitelnost naprosto nezbytná. Lipozomální transportní systém nabízí po injekční aplikaci další účinnou alternativu k příjmu glutathionu. Lipozomy jsou navíc oproti běžným formám šetrnější k žaludku a to i při vyšších dávkách.

Více informací o glutathionu se dozvíte na BrainPedia.cz

image

Co je glutathion a k čemu je dobrý?

Glutathion je malý peptid s molekulou složenou ze tří aminokyselin: kyseliny glutamové, cysteinu a glycinuGlutathion je nejsilnější antioxidant a je vytvářen každou buňkou v tělezvlášť významně se však tvoří v játrech. Podílí se na odstraňování reaktivních forem kyslíku (volných radikálů) neustále vznikajících v metabolismu červených krvinek (v mitochondriích) a chrání je tak před oxidačním poškozenímVyšší hladiny glutathionu v buňkách tedy souvisí s vyšší produkcí buněčné energie a zdravím buněk. Glutathion hraje taktéž důležitou roli ve funkci imunitního systému a procesu detoxikace

Naše vlastní produkce glutathionu s věkem slábne. Produkce glutathionu také klesá se špatnou stravou, nadužíváním alkoholu, stresem, infekcí, toxiny či enviromentálním znečištěním. S nízkou hladinou glutathionu v těle se stáváme náchylnějšími k infekcím a chorobám, protože nám chybí schopnost účinně detoxikovat.

Proč je lipozomální glutathion srovnatelný s jeho injekčním podáním?

Glutathion je zapouzdřen v nano částicích zvaných lipozomy a díky tomu dokáže projít skrz stěnu tenkého střeva a dostat se do krevního řečiště. Běžné formy střevní bariéru překonávají jen s velkými obtížemi a proto se vstřebá do krevní plazmy pouze 3 až 5 % glutathionu. Proto je lipozomální glutathion jasnou volbou pro všechny, kteří potřebují podpořit organismus během nemoci a chtějí posílit celkovou imunitu.

image
Vstřebatelnost tekutých lipozomů BrainMax

Vstřebatelnost až 95 %!

Díky lipozomální technologii je vstřebatelnost až 95 %. Lipozomální technologie zajišťuje fosfolipidovou ochranu glutathionu před degradací v trávicím traktu. Díky této ochraně se glutathion dostává přímo do buněk bez zbytečných ztrát. Tekutá forma je i vhodná pro děti a jedince preferující tekutinu před kapslemi.

Produkt je vhodný pro jedince

  • Trpící stresem a vyčerpáním.
  • Zaměřené na zbavování se toxinů, kondici jaterbuněčnou energiipodporu imunity a hormonální rovnováhu.

Přednosti lipozomálního glutathionu

  • Vyšší hladiny glutathionu jsou spojeny s ochranou buněk před oxidativním stresem (volné radikály), normální funkcí imunitního systému, ochranou DNA, detoxikaci toxinů a těžkých kovů, podporou buněčné energie, ochranou jater.
  • Stabilní a pro tělo maximálně využitelná forma glutathionu.
  • Forma glutathionu vhodná pro zvýšení antioxidační kapacity neuronů v mozku.
  • 1 dávka (2 čajové lžičky) obsahuje 400 mg lipozomálního glutathionu.
  • Tekutá forma pro jednoduché dávkování.
  • Vhodné pro vegany.

Doporučené dávkování

Užívejte 2 čajové lžičky denně a zapijte vodou. V případě oslabené imunity nebo nachlazení zdvojnásobte dávku.

Složení

Velikost dávky: 2 čajové lžičky
Balení obsahuje 20 dávek.
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Glutathion 400 mg **
Slunečnicový lecitin (non-GMO) 800 mg **
* % denní referenční hodnoty příjmu; ** RHP není stanoveno

 

Složení: demineralizovaná voda, non-GMO slunečnicový lecitin, glutathion, konzervační látka sorban draselný, glycerin, antioxidant L-askorbát sodný.

Skladování: Po otevření skladujte v lednici a spotřebujte do 30 dní.

Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní  dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Dodržujte zdravý životní styl.

Distributor: Votamax s.r.o.

Reference

1. Oral supplementation with liposomal glutathione elevates body stores of glutathione and markers of immune function. R Sinha 1, I Sinha 1, A Calcagnotto 2, N Trushin 2, J S Haley 3, T D Schell 3, J P Richie J. Eur J Clin Nutr. 2018

2. The absorptive effects of orobuccal non-liposomal nano-sized glutathione on blood glutathione parameters in healthy individuals: A pilot study. Brianna K Bruggeman 1, Katharine E Storo 1, Haley M Fair 2, Andrew J Wommack 1, Colin R Carriker 3, James M Smoliga. PLoS One. 2019

3. Glutathione conjugation dose-dependently increases brain-specific liposomal drug delivery in vitro and in vivo. David Maussang 1, Jaap Rip 2, Joan van Kregten 2, Angelique van den Heuvel 2, Susanne van der Pol 3, Burt van der Boom 2, Arie Reijerkerk 2, Linda Chen 2, Marco de Boer 2, Pieter Gaillard 4, Helga de Vries 3. Drug Discov Today Technol. 2016

 

Časté otázky

Cena za BrainMax Liposomal Glutathione, Tekutý lipozomální Glutathion, 200 ml je 699 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Liposomal Glutathione, Tekutý lipozomální Glutathion, 200 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190027258.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Kokosové chipsy v ananasové polevě, BIO, 250 g, 2+1 ZDARMA, BrainMax Pure Džem Černý rybíz BIO, 260g *CZ-BIO-001 certifikát, Viridian Organic Curcumin Extract 60 kapslí *CZ-BIO-001 certifikát, Garden of life mykind Herbal Turmeric boost (kurkuma prášek), 135g