BrainMax Posilovač čelisti Barva: Šedý

99 

Katalogové číslo: 8594190030326 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Nástroj pro posílení a vytvarování svalů v obličeji.

Jednoduchý a účinný nástroj pro posílení a vytvarování svalů v obličeji. Posilte a vytvarujte svou čelist, zbavte se své druhé brady a nabijte zpět své sebevědomí! Vyrobeno ze 100% potravinářského silikonu, který je zdraví nezávadný a bez zápachu. Robustní kousací pásek se nedá snadno zlomit, takže jej můžete bezpečně používat.

3 barvy pro 3 obtížnosti cvičení:

  • Bílá – odpor 13,61 kg
  • Šedá – odpor 18,14 kg
  • Černá – odpor 22,68 kg
kousatko

Výraznější čelisti

Dolní čelist je definována dolní linií čelisti a jejím obrysem směrem ke spodní části vašeho obličeje. Je to také jeden z mnoha znaků, které přitahují muže i ženy. Kromě toho, že spodní čelist přitahuje pozornost partnerů, může být také indikátorem zdraví a vitality. Čelisti lidí, kteří jsou v dobré formě, jsou výraznější než čelisti lidí s nadváhou.

vyraznejsi celist

BrainPedia.cz – místo nabité informacemi!

Se správnými informacemi nelze udělat špatné rozhodnutí.

BrainPedia

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku!

Složení: 100% potravinářský silikon

Distributor: Votamax s.r.o., Hladnovská 83/93, Ostrava

 

Časté otázky

Cena za BrainMax Posilovač čelisti Barva: Šedý je 99 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Posilovač čelisti Barva: Šedý si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190030326.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Now® Foods NOW Bacopa monnieri (Brahmi) extrakt, 450 mg, 90 rostlinných kapslí, Swanson CoQ10 (Koenzym Q10), 200 mg, 90 kapslí, NutriWorks L-Tryptophan, 100g, Now® Foods NOW Panthoteic Acid B5 (kyselina pantothenová), 500 mg, 250 rostlinných kapslí