BrainMax Pure Bourbon Vanilka lusk, BIO, 1 ks *CZ-BIO-001 certifikát

69 

Popis

BIO Bourbonská vanilka přímo z Madagaskaru! 

Bourbonská vanilka je nejkvalitnější odrůdou vanilky s tmavě hnědými lusky. Jejich chuť je sladká, ovocná a bohatá na vanilin, vůně je velmi aromatická. Vanilka je ceněna nejen pro své aroma, ale také složitostí jejího pěstování – konkrétně opylování.

Vanilla lusk - úvod

Vanilin jako garance kvality

Prémiový druh Bourbon vanilky je znám svými specifickými znaky, do kterých patří chuť, délka lusků, vysoký podíl vanilinu a nezaměnitelné aroma. Pokud jsou na těle lusku bílé podlouhlé krystalky, jedná se o vanilin – a je to známka kvality produktu.

Vanilka lusk

Opravdu silné aroma

Vanilka planifolia Bourbon je nejrozšířenějším druhem vanilky hned z několika důvodů. Vyznačuje se svým silným a vyváženým aroma s lahodnými tóny čokolády, ovoce a karamelu. Dokonce se řadí mezi nejvíce aromatický druh vanilky.

Vanilka aroma

Jak s vanilkou pracovat?

Lusk jednoduše vyjmeme z obalu, položíme na pracovní desku či prkýnko a ostrým nožem po celé délce lusku rozřízneme. Špičkou nože seškrábneme veškerý vnitřní obsah lusku, který přidáme do připravovaného pokrmu. Pokud lusk ihned nezpracujete, doporučujeme zavakuovat. Zbytek lusku nemusíme ihned vyhodit, ale dá se skvěle použít při přípravě domácího vanilkového extraktu nebo například vanilkového cukru či vanilkové soli.

Vanilka lusk příprava

BrainPedia.cz – místo nabité informacemi!

Se správnými informacemi nelze udělat špatné rozhodnutí.

BrainPedia

BIO certifikace CZ-BIO-001

Náš vanilkový lusk má BIO certifikát – Produkce ekologického zemědělství mimo EU.

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku!

Složení: BIO vanilkový lusk.

Původ: Madagaskar

Distributor: Votamax s.r.o., Hladnovská 83/93, Ostrava

Skladování: Při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě.

Hmotnost: 60 g

Časté otázky

Cena za BrainMax Pure Bourbon Vanilka lusk, BIO, 1 ks *CZ-BIO-001 certifikát je 69 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Pure Bourbon Vanilka lusk, BIO, 1 ks *CZ-BIO-001 certifikát si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190027609.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Viridian Enhanced Rhodiola Complex 90kapslí (Rozchodnice růžová s adaptogeny), Swanson Cat’s claw (Řemdihák plstnatý) 500mg, 100 kapslí, Life Extension BioActive Complete B Complex 60 kapslí, Garden of life Vitamin Code Kids (multivitamín pro děti) – 30 medvídků