BrainMax Pure Drcené Kakaové Boby, Nepražené, RAW, BIO, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát

139 

Popis

BrainMax Pure Drcené Kakaové Boby, Nepražené, RAW, BIO, 250 g

Drcené nepražené kakaové boby jsou bohatým zdrojem polyfenolů, theobrominu a minerálů. Tyto látky mohou mít řadu pozitivních funkcí v lidském těle. Kromě toho kakao obsahuje aminokyselinu tryptofan, kterou tělo používá k výrobě serotoninu a díky tomu může pozitivně působit na psychiku a podporu energie. Kakao je také zdrojem železa, který je na rozdíl od některých rostlinných zdrojů minerálu snadno vstřebatelný. Proto je kakao oblíbený zdroj železa u veganů.

Jedná se o malé kousky drcených nepražených kakaových bobů někdy taky označovaných jako 100% čokoláda, které mají specifickou plnotučnou hořkou chuť. Jsou vyráběny z plodů kakaovníku. Kakaové boby se po sklizni suší, poté se fermentují a poté praskají na zlomky čisté kakaové hmoty. Naše kakaové boby navíc jsou nepražené, takže si zachovávají cenné živiny.

2 polévkové lžíce mají neuvěřitelnou výživovou hodnotu

Drcená kakaová drť patří mezi nejméně zpracované kakaové výrobky na trhu a mají podstatně nižší obsah cukru než jiné čokoládové produkty, což z nich dělá zdravější alternativu pro milovníky čokolády. Kakaová drť je vhodná k přímé konzumaci, ale také k pečení, či přípravě sladkých dezertů.

2 polévkové lžíce obsahují 3 gramy bílkovn, 15 gramů tuků, 5 gramů vlákniny, 1 gram cukru, 6% DD* železa, 16% DD* hořčíku, 9% DD* fosforu, 6% DD* zinku, 27% DD* manganu, 25% DD* mědi. *doporučená denní dávka

 

BrainMax Pure Drcené kakaové boby nepražené - BrainMarket.cz
kakao_infografika_brainmarket_CZ_2

Přednosti BrainMax drcených nepražených kakaových bobů:

  • 100% RAW surovina z Peru v BIO kvalitě.
  • Bohatý zdroj minerálů, antioxidantů a polyfenolů.
  • Velmi silný antioxidační účinek (schválené zdravotní tvrzení).
  • Bez sladidel, aromat a dalších aditiv.

Jak kakaové drcené boby použít

  • Kakaová hmota je vhodná buďto k přímé konzumaci anebo k pečení a přípravě sladkých dezertů. Je to nutričně nejbohatší druh čokolády a výborná alternativa komerčních čokolád na bázi cukru.
 

Přednosti BrainMax Pure Drcených kakaových bobů

Poklad Aztéků

Aztékové používali kakaové boby jako platidlo.

 

Superpotravina

Kakao je jednou z nutričně nejbohatších potravin na světě.

Šetrně zpracováno

Nepražené organické kakaové boby jsou sušeny při nízkých teplotách a jemně drceny pro zachování maximálního množství živin.

Výživové hodnoty BrainMax Pure Drcené kakaové boby - BrainMarket.cz

BIO certifikace CZ-BIO-001

Naše drcené kakaové boby mají BIO certifikát – Produkce ekologického zemědělství mimo EU.

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku!

Složení: 100% BIO Cacao (Theobroma cacao)

Původ: Peru

Distributor: Votamax s.r.o., Hladnovská 83/93, Ostrava

Skladování: V suchu, v uzavřeném obalu.

Hmotnost: 250 g

Časté otázky

Cena za BrainMax Pure Drcené Kakaové Boby, Nepražené, RAW, BIO, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát je 139 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Pure Drcené Kakaové Boby, Nepražené, RAW, BIO, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190021270.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Grešík Čistící bylinné kapky Devatero bylin 50 ml, Garden of life Mykind Men, multivitamín pro muže, 120 gumových bonbónů, Now® Foods NOW Lecithin (lecitin), 1200 mg, 100 softgelových kapslí, Hepatica – Pure Oregano Oil, 10 ml