BrainMax Pure Skleněná láhev s růženínem, 500 ml

499 

Popis

Kvalitní odolné sklo

BrainMax Pure láhev je vyrobena z kvalitního borosilikátového skla. Vaše nápoje tak budou v kontaktu pouze s přírodním materiálem, který nikterak nekontaminuje vodu. Oproti plastu sklo neuvolňuje do tekutin žádné látky a zároveň také nemění chuť nápoje. 

sklenena lahev

Láhev s charakteristickými vlastnostmi růženínu

Sklo je designová záležitost a jednoduché a čisté tvary jsou vždy zárukou nadčasovosti. Láhev je krásně čirá a hrdlo láhve je uzavřeno bambusovým víčkem a těsněním z lékařského silikonu. Stejně jako dobře naservírované jídlo chutná lépe, tak krásně připravený nápoj potěší nejen vaše chuťové pohárky, ale také oči. Doporučujeme růženín omývat pod tekoucí vodou a jednou za pár týdnů jej „nabít“ na slunečním světle.

lahev ruzenin

BrainPedia.cz – místo nabité informacemi!

Se správnými informacemi nelze udělat špatné rozhodnutí.

BrainPedia

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku!

Složení: 100% borosilikátové sklo, bambusové víčko, těsnění z lékařského silikonu, růženín.

Výška: 26 cm

Distributor: Votamax s.r.o., Hladnovská 83/93, Ostrava

Objem: 500 ml

Časté otázky

Cena za BrainMax Pure Skleněná láhev s růženínem, 500 ml je 499 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Pure Skleněná láhev s růženínem, 500 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190026794.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Mango, BIO, stripsy 250 g *CZ-BIO-001 certifikát, Swanson Homocysteine Formula, 120 kapslí, Viridian High Potency Digestive Aid (trávicí enzymy) – 90 kapslí, Swanson Epic Pro probiotika 25 kmenů, 30 mld CFU, 30 kapslí