BrainMax Pure Včelí med z období květu akátu, 950 g

373 

Popis

Med akatovy

Výrazná chuť a vůně

Akátový med je označován za patrně nejsladší med vůbec. Samotná chuť je výraznější a je pro něj typická i příjemná vůně. Je lehce stravitelný a kromě cukru obsahuje bílkoviny a vzhledem k vysokému obsahu fruktózy probíhá jeho krystalizace velmi pomalu.

Zdraví prospěšné složky medu

Med je bohatý na celou řadu antioxidantů, vitamínů a minerálních látek.

med

Med z nejčistšího místa v České republice

Díky panensky čisté přírodě je med opravdu čistý, kvalitní a neznečištěný různými chemickými látkami a nezdravými příměsemi. CHKO Bílé Karpaty je místo, kde se nenachází žádná průmyslová místa a roste zde až 103 chráněných druhů rostlin. Díky tomu je včelí med té nejvyšší kvality, neobsahuje žádné konzervační a jiné chemické látky.

med

BrainPedia.cz – místo nabité informacemi!

Se správnými informacemi nelze udělat špatné rozhodnutí.

BrainPedia

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku!

 

Složení: 100 % bylinný včelí med. Minimální trvanlivost (číslo šarže) na sklenici.

Země původu: Česká republika.

Distributor: Votamax s.r.o. Hladnovská 83/93 712 00 Ostrava Česká republika.

Skladování: Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Po otevření uchovávejte v suchu při teplotě 18°C až 25°C a spotřebujte do 2 měsíců.

Hmotnost: 950 g

Časté otázky

Cena za BrainMax Pure Včelí med z období květu akátu, 950 g je 373 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Pure Včelí med z období květu akátu, 950 g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190027692.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Swanson Biotin, 5000 mcg, 100 kapslí, Garden of Life Wobenzym N, 400 enterosolventních tablet, Now® Foods NOW Chaste Berry Vitex Extract (Drmek obecný), 300 mg, 90 rostlinných kapslí, Now® Foods NOW Echinacea (Třapatka), 400 mg, 100 rostlinných kapslí