BrainMax Vysoký tlak

1 699 

Katalogové číslo: 6e3b69a16a3d Kategorie: Štítek:

Popis

Balíček BrainMax Vysoký tlak

V tomto balíčku jsme si pro Vás připravili produkty obsahující hořčík a draslík a nejnovější No Booster. Jedná se o jedny z nejkvalitnějších a nejčistších produktů na trhu, které jsou efektivní ve snížení vysokého krevního tlaku.

BrainMax Draslík Magnesium, Draslík citrát + Hořčík malát, 200 rostlinných kapslí

Draslík a hořčík jsou ionizované formy minerálů tzv. elektrolyty. Po rozpuštění ve vodě produkují kladně nabité ionty a slouží k zajištění přenosů nervových impulsů mezi buňkami. Zejména sportující a stresující se jedinci mají zvýšenou spotřebu draslíku i hořčíku a proto je vhodné tyto minerály suplementovat.

Draslík společně s hořčíkem ve formě malátu hrají zásadní roli ve zdraví buněk a tkánízúčastňují se stovek biochemických reakcí v našem těle. Jejich vyrovnaná hladina je důležitá pro buňky, cévy, kosti, svaly, ale i produkci energie

  • Jedná se o unikátní kombinaci organických forem draslíku a hořčíku s vysokou biodostupností. 
  • 1 kapsle obsahuje 100 mg elementárního draslíku a 60 mg elementárního hořčíku.
  • Neobsahuje žádné balastní látky a příměsi (éčka). Pouze draslík a hořčík.
  • Energizující účinek díky draslíku, ale i formě hořčíku s kyselinou jablečnou, která se zúčastňuje procesu produkce buněčné energie ATP.
  • Kvalitní produkt poznáte podle kvalitních surovin. Ke kvalitním surovinám se do produktu už nemusí přidávat žádná aditiva a balastní látky (éčka). BrainMax Draslík Magnesium obsahuje jen draslík a hořčík, nic navíc. Díky tomu se řadí mezi nejkvalitnější a nejčistší produkty na trhu.

BrainMax Energy Magnesium, 1000 mg, 200 kapslí (Magnesium Malate – Hořcík malát, 164 mg)

Magnézium malát je na našem trhu zatím ne příliš známá forma vysoce vstřebatelné hořečnaté soli, která je vhodná k užívání v ranních a dopoledních hodinách pro její energizující účinek. Magnézium malát je kombinace kyseliny jablečné a hořčíku a právě díky kyselině jablečné podporuje tato forma magnézia produkci buněčné energie (ATP, poslední fáze Krebsova cyklu). 1.000 mg malátu hořečnatého = 164 mg elementárního hořčíku na kapsli

  • Organická forma hořčíku: Magnesium + Kyselina jablečná.
  • Vysoká vstřebatelnost a využitelnost v lidském těle.
  • Oproti citrátu obsahuje malát cca o 4% více elementárního hořčíku a nepůsobí projímavé při vyšších dávkách.
  • Díky kyselině jablečné podporuje produkci buněčné energie (ATP, Poslední fáze Krebsova cyklu).
  • Vhodný k užívání v ranních a dopoledních hodinách pro energizující účinek.

BrainMax NO Booster Extreme, Arginin, Citrulin, Ornitin, 510 g

NO neboli oxid dusnatý je signální molekulou vznikající v našem organismu a působí jako vazodilatátor (roztahuje cévy), který pomáhá regulovat tok krve do každé části těla. Lepší prokrvení každé části těla sebou přináší více kyslíku i optimální přísun živin do orgánů a tkání. Oxid dusnatý ovlivňuje funkci skutečně všech tělesných orgánů, včetně plic, jater, ledvin, žaludku, genitálií a samozřejmě srdce. 

NO Booster je kompex 3 aminokyselin ve stabilní formě, které podporují produkci oxidu dusnatého. Tento komplex je vhodný pro sportovce, kteří chtějí podpořit svalovou pumpu a zlepšit svůj sportovní výkon, ale také pro jedince, kteří nesportují, ale chtějí čerpat veškeré výhody spojené s oxidem dusnatým. Produkt neobsahuje žádné balastní látky.

Dávkování

BrainMax Draslík Magnesium, Draslík citrát + Hořčík malát, 200 rostlinných kapslí: 1 až 2 tbl. ráno nebo v poledne nebo po náročném tréninku, konzumaci alkoholu.

BrainMax Energy Magnesium, 1000 mg, 200 kapslí (Magnesium Malate – Hořcík malát, 164 mg): 1 až 2 tbl. ráno nebo v poledne.

BrainMax NO Booster Extreme, Arginin, Citrulin, Ornitin, 510 g: 2 odměrky do 2 dcl vody 30 minut před tréninkem nebo kdykoliv během dne. V případě, že by vás po 2 odměrkách bolela hlava, rozložte dávku na 1 odměrku ráno a 1 odměrku večer.

icon

Zapamatujte si

Nejpodstatnější informace o hořčíku

Hořčík je nejvíce deficitní minerál v lidském těle. Jeho nedostatkem trpí 80 až 90 % lidí. A také si zapamatujte, že není hořčík jako hořčík. Existuje mnoho jeho forem. Důležitá je vstřebatelnost.

Časté otázky

Cena za BrainMax Vysoký tlak je 1699 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Vysoký tlak si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 6e3b69a16a3d.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Now® Foods NOW L-Theanine s Inositolem Double Strength, 200 mg, 120 rostlinných kapslí, Swanson L-Serine, 500 mg, 60 rostlinných kapslí, BrainMax Pure Cashula, Kešu krém s malinami a bílou čokoládou, BIO, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát, Now® Foods NOW Vitamin B-100 Complex, 100 rostlinných kapslí