Chocolate and Love C&L Bio čokoláda Sea Salt & Vegan Caramel, 80g *CH-BIO-006 certifikát

109 

Popis

C&L Bio čokoláda Sea Salt & Vegan Caramel, 80g

Bio&vegan&fair trade čokoláda se vyznačuje neodolatelnou kombinací krémové čokolády, karamelu a mořské soli. To se nedá vysvětlit, tu extázi musíte zažít na vlastní chuťové pohárky!

Lahodná čokoláda se vyrábí ve Švýcarsku. Kakao pochází z Peru a Dominikánské republiky. Třtinový cukr pochází z Paraguaye a Kostariky. Vanilkový bourbon pochází z Madagaskaru. Chocolate and Love získala několikrát ocenění v soutěži Great Taste Awards.

Bio čokolády Chocolate and Love se vyrábí s akcentem na 100% fair trade, ekologické zemědělství a udržitelný rozvoj přirozené biosféry.

Složení

Kakaová hmota*, třtinový cukr*, kousky karamelu* 10 % (třtinový cukr*, fruktóza*), kakaové máslo*, celý třtinový cukr*, mořská sůl 0,39 %, vanilkové lusky*.

* Certifikované organické. Kakao, cukr a vanilka mají certifikaci Fairtrade

Nutriční hodnoty na 100 g

Kalorie 2242 kJ (539 kcal)
Celkový tuk 35 g
 z toho nasycený tuk 22 g
Celkový obsah uhlohydrátů 43 g
 z toho cukry 40 g
Vláknina 12 g
Protein 6,1 g
Sůl 0.39 g

 

Upozornění pro konzumaci a skladování

  • Neobsahuje GMO, barviva, lepek, sóju, žádná Éčka nebo palmový olej
  • Pozor, může obsahovat mléko, lískové ořechy, mandle, arašídy
  • Certifikovaný košer produkt
  • Uchovávejte v chladu a suchu

Velikost balení

80 g

Časté otázky

Cena za Chocolate and Love C&L Bio čokoláda Sea Salt & Vegan Caramel, 80g *CH-BIO-006 certifikát je 109 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Chocolate and Love C&L Bio čokoláda Sea Salt & Vegan Caramel, 80g *CH-BIO-006 certifikát si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5060270124559.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokolády - Podobné produkty: Chocolates from Heaven – BIO mléčná čokoláda s karamel. mandlemi a mořskou solí 37%, 100g, Divine Chocolate – Velikonoční mléčná čokoládová vajíčka 26%, 152g, Moo-free – Adventní kalendář z bílé čokolády, 70 g, Divine Chocolate – Velikonoční mléčná kropenatá čokoládová vajíčka v cukrové polevě 26%, 155g