CountryLife – Kombucha meduňka BIO, 2l *CZ-BIO-001 certifikát

99 

Katalogové číslo: 8595016551025 Kategorie: Štítek:

Popis

STEVIKOM – Kombucha meduňka BIO

Tradičně se tento nápoj vyrábí fermentací černého čaje s cukrem prostřednictvím čajové houby – kombuchy. Existují však i varianty ze zeleného čaje nebo bylinek. Kombucha v průběhu fermentačního procesu spotřebuje většinu cukru, takže se nemusíte bát, že by byl nápoj příliš sladký. Kombucha ze zeleného čaje s meduňkou má příjemnou osvěžující a povzbuzující chuť.

Kombucha se říká houbě pocházející z východní Asie. Nejedná se o běžnou houbu, jak ji známe, ale o symbiotický útvar tvořený několika druhy kvasinek a bakterií. Má tvar plochého gumovitého, světle šedého nebo hnědého lívance. V Japonsku byla Kombucha známá již 400 let po Kristu. Ve staré Číně se ctila čajová houba jako božský dar. V průběhu staletí putoval přírodní osvěžující nápoj z kombuchy přes Japonsko a Rusko až do Evropy.

Tento produkt ocení především spotřebitelé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření. Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení.

Složení

Nálev ze zeleného čaje a meduňky 92 % (pitná voda, zelený čaj*, meduňka*), třtinový cukr*, kvasinkové kultury, bakterie mléčného a octového kvašení. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství

Skladování

skladujte při teplotě do 24 °C. Po otevření spotřebujte do 10ti dnů.

Balení

2 l

Výživové údaje na 100 ml

Energetická hodnota 77 kJ / 19 kcal
Tuky: 0,0 g
z toho nasycené mastné kyseliny: 0,0 g
Sacharidy: 4,6 g
z toho cukry: 4,6 g
Bílkoviny: 0,0 g
Sůl: 0,0 g

 Zebra BIO EU BIO CZ-BIO-001

Časté otázky

Cena za CountryLife – Kombucha meduňka BIO, 2l *CZ-BIO-001 certifikát je 99 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S CountryLife – Kombucha meduňka BIO, 2l *CZ-BIO-001 certifikát si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8595016551025.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Kombuchy - Podobné produkty: STEVIKOM – Kombucha meduňka, 2l, Projekt Kombucha Kombucha Jasmín, 330ml, STEVIKOM – Kombucha černá, 2l, Loklok Kombucha Malina , 330 ml