Crudolio – Lněný olej BIO, 250 ml *IT-BIO-009 certifikát

139 

Katalogové číslo: 8052440072316 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Crudolio – Lněný olej BIO, 250 ml

Lněný olej je možné míchat s olivovým olejem nebo s máslem pro lepší chuť. Olej by se neměl zahřívat, přidávejte ho tedy pouze do hotových pokrmů. Chutnat vám bude například v rýži nebo s dušenou či vařenou zeleninou, zvlášť s mrkví.

U lněného oleje je potřeba dávat si velký pozor na jeho čerstvost. Je málo stabilní a velmi rychle oxiduje. Musí se skladovat v lednici a rychle spotřebovat. Špatně skladovaný olej chutná nepříjemně.

Lněné semínko se získává z byliny s názvem len setý. Pěstuje se nejen pro semínka, ale i pro lněné vlákno, které se využívá především v textilu. Len je člověku známý už od starověku a pochází z Asie. Semínka se také často používají k výrobě oleje.

Složení

Olej z BIO lněných semen.

Může obsahovat stopy lepku, skořápkových plodů, sóji a sezamu.

Skladování

V suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření uchovávejte v chladničce.

Velikost balení

250 ml

Časté otázky

Cena za Crudolio – Lněný olej BIO, 250 ml *IT-BIO-009 certifikát je 139 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Crudolio – Lněný olej BIO, 250 ml *IT-BIO-009 certifikát si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8052440072316.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Oleje, tuky a octy -