Doctor’s Best Doctor’s Best High Absorption Iron (Chelátové Železo), 27 mg, 120 tablet

329 

Popis

Doctor’s Best High Absorption Iron (Chelátové Železo), 27 mg, 120 tablet

Vysoce absorpční železo v chelátové formě. Chelátová forma pomáhá zvýšit biologickou dostupnost a zabránit nevolnosti. Chelatace umožňuje železu snadno procházet střevní stěnou, kde jsou minerály optimálně absorbovány. Železo je základní minerál, který pomáhá při produkci normálních červených krvinek. Je to důležitá složka hemoglobinu, která přenáší kyslík do celého těla. Železo hraje důležitou roli v metabolismu kyseliny listové, což je důležité pro vývoj nervového systému plodu.

Doporučuje se užívání vitamínu C, která zlepšuje vstřebávání železa, naopak mléčné výrobky jeho absorpci snižují. Nedostatek železa způsobuje:

  • Přispívá k energetickému metabolismu.
  • Přispívá k rozpoznávacím funkcím.
  • Přispívá k tvorbě červených krvinek.
  • Přispívá k přenosu kyslíku v těle.
  • Přispívá k funkcím imunitního systému.
  • Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.
  • Podílí se na procesu dělení buněk.
  • Chelátová forma brání nevolnosti.
  • Bez GMO, bezlepkové, vhodné pro vegany.

Doporučené dávkování

Užívejte 1 tabletu denně s jídlem nebo podle doporučení informovaného lékaře.

Složení

velikost dávky: 1 tableta 
Balení obsahuje 120 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Železo (z ferrochelu, chelátu bisglycinátu železnatého) 27 mg 150%
* % denní referenční hodnoty příjmu 
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena 

Upozornění

Náhodné předávkování přípravků obsahujících železo je hlavní příčinou fatální otravy u dětí mladších 6 let. Uchovávejte tento produkt mimo dosah dětí. V případě náhodného předávkování volejte ihned lékaře nebo toxikologické středisko.

Další složky 
Mikrokrystalická celulóza, stearát hořečnatý (rostlinný zdroj), oxid křemičitý, povlak (modifikovaná celulóza, glycerin).

Balení

120 tablet

Země původu

USA

Časté otázky

Cena za Doctor’s Best Doctor’s Best High Absorption Iron (Chelátové Železo), 27 mg, 120 tablet je 329 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Doctor’s Best Doctor’s Best High Absorption Iron (Chelátové Železo), 27 mg, 120 tablet si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 753950004597.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Swanson Black Cumin Seed (Černucha setá), 400 mg, 60 kapslí, BrainMax Pure Peanuta Cup, Čoko košíček s arašídovým krémem, BIO, 60 g *CZ-BIO-001 certifikát / Košíček s mléčnou čokoládou a burákovým máslem, Swanson Boron from Albion Boroganic Glycine (Bor glycinát), 6 mg, 60 kapslí, BrainMax Pure Slaný karamel & Maca Granola, BIO, 400 g *CZ-BIO-001 certifikát