Ecce Vita EcceVita masážní olej – Midnight Wood, 200ml

420 

Katalogové číslo: 8594190030050 Kategorie: Štítek:

Popis

EcceVita masážní olej – Midnight Wood

Midnight Wood olej je určen k masážím celého těla nebo jako přísada do koupelí po dlouhém a náročném dni. Přírodní oleje z mandlí, kokosu a oliv pečují a zvláčňují i velmi suchou pokožku a přispívají k regeneraci namáhané pokožky. Exotické silice vzácných dřevin a orientálního koření propůjčují oleji smyslnou vůni, která přináší uklidnění a relaxaci po duševní i fyzické námaze. Tato vůně byla vyvinuta se záměrem pohladit smysly ženského i mužského pohlaví.

Produkt byl vyrobený v České republice.

Použití

Malé množství oleje naneste na suchou, nebo mírně vlhkou pokožku (např. po koupeli). Masáže začínejte od levého chodila a postupujte nahoru. Myslete u toho na příjemné věci a užívejte si masáže. Masáže jsou nejvhodnější ráno před sprchou nebo naopak večer před spaním.

Balení

500 ml

Časté otázky

Cena za Ecce Vita EcceVita masážní olej – Midnight Wood, 200ml je 420 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ecce Vita EcceVita masážní olej – Midnight Wood, 200ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190030050.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Tělové krémy - Podobné produkty: Benecos – Sportovní olej SOS Třezalka pro muže, BIO, 75 ml *CZ-BIO-002 certifikát *CZ-BIO-002 certifikát, Yappco – Regenerační tělové mléko, 200 ml, Benecos – Deo sprej pro muže, 75ml, Ecolatiér Relaxační krém na nohy, Cannabis, 100 ml