ECOVER tablety do myčky Classic 500 g

299 

Katalogové číslo: 5000204254792 Kategorie: Štítky: ,

Popis

ECOVER tablety do myčky Classic 500 g

Ekologické tablety do myčky Classic od Ecover účinně myjí a odstraňují i odolné nečistoty a zanechávají nádobí krásně lesklé. Neobsahují fosfáty a jsou zcela biodegradabilní. Jsou proto bezpečné nejen pro vaši domácnost, ale také pro vodní ekosystémy. Jsou ve 100% recyklovatelném obalu. Balení obsahuje 25 mycích tablet.

Tablety do myčky jsou stejně jako všechny výrobky od firmy ECOVER vyrobeny na rostlinné a minerální bázi. Neobsahují ropné složky, jsou v přírodě rozložitelné a nejsou testované na zvířatech. Jsou baleny ve 100% recyklovatelných obalech včetně uzávěrů.

O značce

Ecover je jednou z nejprodávanějších značek ekologických čističů v Česku. Výrobky Ecover jsou vyrobené na rostlinné nebo minerální bázi a neobsahují žádné složky z ropy. Jejich obaly jsou recyklovatelné a prostředky samotné jsou ekologicky rozložitelné, dopad na přírodu je tedy minimální. Ecover netestuje produkty na zvířatech a produkty jsou vhodné i pro citlivou pokožku.

Frans Bogaerts založil firmu Ecover se svými spolupracovníky v roce 1979. Jejich prvním výrobkem byl prací prášek a časem vyvinuli prostředky do celé domácnosti. Roku 1992 postavil Ecover ekologickou továrnu v Malle v Belgii. Hlavním cílem firmy je údržba domácnosti s šetrností vůči životnímu prostředí.

Složení

< 5% neiontové povrchově aktivní látky, 5-15% bělicí činidla na bázi kyslíku, enzymy, parfémy, limonene. 25 tablet.

Návod na použití

Odstraňte obal z tablety a tabletu vložte do dávkovače. Nevkládejte tabletu do koše s příbory. Abyste dosáhly dobrých výsledků, přidejte sůl a prostředek na leštidlo. Doporučujeme používat spotřebič v režimu Eco. Do myčky vkládejte pouze předměty, které mohou být v myčce na nádobí – žádné dřevo, stříbro, hliník, plechovky, měď, starožitnosti, ručně malovaná keramika, některé druhy plastů. Pokud si nejste jisti, umyjte nádobí rukou tekutým mycím prostředkem Ecover. Dávkování: 1 tybleta na 1 mytí. Obal chrání tablety před vlhkem a je recyklovatelný při použití vhodného zařízení. Produkt je účinný při 50°C.

VAROVÁNÍ: H319 – Způsobuje vážné podráždění očí. P102 – Uchovávejte mimo dosah dětí. P305 + P351 + P338 – PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337 + P313 – Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. P301 + P330 + P331 – PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. P101 – Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Obsah balení 

500g 

Časté otázky

Cena za ECOVER tablety do myčky Classic 500 g je 299 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S ECOVER tablety do myčky Classic 500 g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5000204254792.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Kuchyň - Podobné produkty: Cleanee ECO hygienický čistič na KUCHYNĚ CITRONOVÁ TRÁVA 500ml, ECOVER leštidlo do myčky nádobí, 500 ml