FAIR SQUARED – Veganský přírodní kondom – UltraThin Počet ks v balení: 10ks

199 

Popis

FAIR SQUARED – Veganský přírodní kondom – UltraThin

Kondomy ultrathin jsou vyrobeny z extra tenkého, průhledného a lubrikovaného materiálu. Díky tenkým stěnám s nimi zažijete opravdu přirozené pocity. K jejich výrobě byl použit přírodní latex, který byl vypěstován v Indii za férových podmínek nejen pro pracovníky, ale také pro životní prostředí. Kondomy jsou lubrikovány lubrikantem bez spermicidních složek.

Na rozdíl od běžných kondomů neobsahují kasein – bílkovinu z kravského mléka. Díky tomu jsou vhodné i pro vegany, za což se zaručuje i jejich vegan certifikace. Kondomy jsou bez parfemace i bez příchuti. Při výrobě Fair Squared kondomů jsou dodržovány nejvyšší mezinárodní standardy. Výroba je uhlíkově neutrální a jsou při ní využívány obnovitelné zdroje energie.

Parametry

  • šířka: 52 mm
  • délka:18,5 cm
  • tloušťka stěny cca 0,055 mm

Složení

FSC® a Fair Trade certifikovaný přírodní latex z Indie, Dimethicone (silikonový olej).

 

Časté otázky

Cena za FAIR SQUARED – Veganský přírodní kondom – UltraThin Počet ks v balení: 10ks je 199 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S FAIR SQUARED – Veganský přírodní kondom – UltraThin Počet ks v balení: 10ks si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 4260365853123.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Intimní zdravotní prostředky -