Four Sigmatic Ashwagandha & Chaga Adaptogen Coffee Mix Množství: 10 sáčků

420 

Popis

Four Sigmatic Ashwagandha & Chaga Adaptogen Coffee Mix

Ovládněte stres a vyhněte se podrážděnosti z kofeinu, abyste mohli zvládnout každodenní povinnosti s přehledem. Dřete na velkém projektu? Potřebujete odvézt děti do školy? Přibrali jste si druhou práci bokem? Jakkoli trávíte svůj čas, posilněte se a zároveň zachovejte klid, chladnou hlavu a bdělost díky organické kávě pěstované ve stínu s tulsi a ashwagandhou.

PROMÍCHAT. POPÍJET. BÝT V HARMONII.

Složení v 1 sáčku ( 2.5g ) 

instantní káva, tulsi (100 mg), ashwagandha (200mg), skořice, eleuterokok

Není zdrojem energie, sacharidů, tuků ani bílkovin.

Použití

  • Připraveno k pití po zalití horkou vodou.
  • Obohaťte o rostlinné mléko či sladidlo dle chuti.
  • Přidejte kokosový olej nebo ghee pro krémovější texturu.
  • Popíjejte na místo obvyklého šálku kávy.
  • Pijte ráno nebo brzy odpoledne.

Upozornění

Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném, temném a suchém místě. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám.

 

Časté otázky

Cena za Four Sigmatic Ashwagandha & Chaga Adaptogen Coffee Mix Množství: 10 sáčků je 420 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Four Sigmatic Ashwagandha & Chaga Adaptogen Coffee Mix Množství: 10 sáčků si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 816897020614.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Swanson Grape Seed Extract (extrakt z hroznových jader) 50 mg, 120 kapslí, Now® Foods NOW Vitamin B6 P-5-P, 50mg, (vitamin B6 v aktivní formě), 90 rostlinných kapslí, Swanson Chelated Zinc (zinek glycinát), 30 mg, 90 kapslí, Now® Foods NOW Acai Liquid Concentrate (Koncentrát Acai), 473 ml