Garlio Bio černý česnek 40 g

129 

Katalogové číslo: 8594194150013 Kategorie: Štítek:

Popis

Garlio Bio černý česnek

Zažijte česnek jako nikdy předtím – černý, mazlavý, bez typického zápachu a s nasládlou umami chutí. Černý česnek je 100% přírodní, chuťově jedinečný a bohatý na zdraví prospěšné látky. Proč je česnek černý? Přirozený proces zrání při vysoké teplotě a vlhkosti způsobil přeměnu látek, chutě, vůně a barvy.

  • Má silné antioxidační účinky.

  • Nedráždí žaludek jako běžný česnek.

  • Má zvýšený obsah prospěšných látek.

BIO čerstvý černý česnek

Byl vyprodukován bez použití pesticidů a syntetických hnojiv. Loupaný i celý česnek, 100% přírodní, se nechá uzrát bez přidání jakýchkoli aditiv, konzervantů nebo jiných látek. Má tmavě černou barvu a jemnou krémovou konzistenci. Chuť je nasládlá, podobná balsamicu, vanilce, sušeným švestkám a lékořici. Antioxidační vlastnosti čerstvého česneku jsou mnohonásobně zvýšeny procesem zrání. Černý česnek má všechny vlastnosti čerstvého česneku (antibiotický, anti-bakteriální, posilující obranyschopnost, protiplísním a houbám, diuretický, proti odkašlávání, atd.). Obsahuje 18 amino-kyselin (z toho všechny esenciální) včetně kyseliny glutamové, která dodává česneku umami chuť.

Výrobní proces

Čerstvý loupaný nebo celý česnek zraje dlouhou dobu za podmínek kontrolované a měnící se teploty a vlhkosti. Ta je závislá na intenzitě zpracování. Po skončení procesu zrání je česnek manuálně balen a označen číslem šarže.

Balení

STROUŽKY (40g balení)

Použití

Přidejte pár stroužků do vaše oblíbeného salátu, ozdobte své jídlo nebo ho použijte jako základ pro omáčky, dipy, krémy a další. Můžete ho také jíst jenom jako chuťovku přímo z krabičky. 

Složení

česnek*, přirozeně se vyskytující oxid siřičitý (a siřičitany), *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství

Časté otázky

Cena za Garlio Bio černý česnek 40 g je 129 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Garlio Bio černý česnek 40 g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594194150013.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Sušené plody - Podobné produkty: Kakaové boby bio Peru Hmotnost: 100g, Chia semínka Allnature 500 g, Salvia Paradise Dýňová semínka loupaná BIO 600g, Tweek – Sour supreme gummies, 80 g