Hansen EpiAge Biological age test kits (test k určení biologického věku)

5 849 

Katalogové číslo: 8594190028675 Kategorie: Štítek:

Popis

EpiAge Biological age test kits (test k určení biologického věku)

Test epiAge je založen na analýze takzvaných methylačních markerů na vaší DNA. Pro postup postačuje jednoduchý vzorek slin. S testovací soupravou epiAge můžete rychle a snadno zjistit svůj skutečný biologický věk. Zpětná zásilka zkušebního vzorku kurýrem je zahrnuta v ceně. Vyhodnocení a výsledek testu obdržíte do 6–8 týdnů. Pokud je váš biologický věk pod skutečným věkem, jste pravděpodobně na správné cestě k dlouhodobému udržení zdraví. Pokud je váš epigenetický věk vyšší než váš skutečný věk, je čas upravit svůj životní styl.

Jakmile určíte svůj epigenetický věk, můžete zkontrolovat účinnost změn vašeho životního stylu následným testem, protože test epiAge nabízí velmi vysokou úroveň přesnosti s metodou sekvenování nové generace. Také ideální dárek pro každého, kdo chce převzít kontrolu nad svým životem a zdravím.

Balení obsahuje

  • Návod k použití
  • Zkumavka pro vzorek slin
  • Informační brožura epiAge
  • Obálku k odeslání


Časté otázky

Cena za Hansen EpiAge Biological age test kits (test k určení biologického věku) je 5849 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Hansen EpiAge Biological age test kits (test k určení biologického věku) si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190028675.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Now® Foods NOW Vitamin D3, 2000 IU, 120 softgel kapslí, BrainMax Pure Skořice Cejlonská BIO mletá, 100 g *CZ-BIO-001 certifikát, Magnetická spona proti chrápání, 4 ks, Vemoherb Tribulus Terrestris MAXX 60 kapslí