Hario – Mizudashi konvice na Cold Brew, 600 ml – červená

569 

Popis

Hario – Mizudashi konvice na Cold Brew

Chcete vyzkoušet kávu z Cold Brew? Pokud ano, tak tato konvice je přesně to, co budete potřebovat. Je vyrobena z vysoce kvalitního skla a má objem 600 ml, dostatek na pět šálků.

Použití

Její použití je naprosto jednoduché.

Pouze naplňte studenou vodou, do filtru dejte mletou kávu (36 g na 600 ml) a nechte 8 až 24 hodin pomalu louhovat v lednici.

Čím déle necháte louhovat, tím výraznější bude výsledná chuť.

Výsledný Cold Brew voní a chutná fantasticky. můžete si také připravit koncentrát a servírovat ho s ledem. A to vše díky této Hario Mizudashi konvici na Cold Brew.

Obsah

600 ml

Barva 

Červená

 

Časté otázky

Cena za Hario – Mizudashi konvice na Cold Brew, 600 ml – červená je 569 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Hario – Mizudashi konvice na Cold Brew, 600 ml – červená si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód f74d2f295485.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Kávovary a espressa - Podobné produkty: Hario – Mizudashi konvice na Cold Brew, 1000 ml – červená, Hario – Mizudashi konvice na Cold Brew, 1000 ml – hnědá, Hario – Láhev na přípravu Cold Brew, 750 ml – béžová, Hario – Láhev na přípravu Cold Brew, 750 ml – hnědá