Hepatica – Capra Colostrum ( Kozí kolostrum ) 500 mg, 120 kapslí

543 

Popis

Hepatica – Capra Colostrum ( Kozí kolostrum ) 500 mg

Capra Colostrum je unikátní kolostrum pocházející z koz, jejichž mléko se více podobá lidskému mléku než kravské mléko.

Naše kolostrum pochází z koz krmených trávou. V období jara, léta a podzimu jsou kozy ve volném výběhu. Závod sbírající kolostrum podléhá přísné kontrole a každá šarže se testuje na přítomnost antibiotik a pesticidů. Závod dodržuje princip nulové tolerance antibiotik a pesticidů. Používání hormonů je v Nizozemsku zakázáno zákonem.

Kolostrum je hustá tekutina, která se v organismu matky produkuje jako prekurzor mateřského mléka. Lze se s ním setkat u člověka, koz a dalších savců. V těle matky se tvoří přibližně po dobu dvou dnů po porodu. Přípravek Capra Colostrum je jedinečný tím, že pochází z kozího mléka, tedy ze zdroje, který má k mateřskému mléku člověka blíže než masově vyráběné kolostrum kravské.

Jedinečné vlastnosti výrobku

  • čisté sušené mlezivo z prvního kozího mléka
  • standardizováno až 27 % imunoglobulinů (IG)
  • 500 mg sušeného kozího kolostra v jedné kapsli
  • výrobek v čisté formě – bez přísad

Složení

práškové kozí kolostrum (čisté, sušené mlezivo z prvního kozího mléka) s obsahem min. 27 % imunoglobulinu IgG, stabilizátor: hydroxypropylmetylcelulóza (kapsle).

Doporučené dávkování

Dospělí 2 kapsle 2 krát denně.

Doporučená denní dávka (4 kapsle) obsahuje 2 g kozího kolostra (540 mg imunoglobulinu).

Balení

120 kapslí

Země původu

Nizozemí 

Výrobce: Hepatica Slawomir Rasinski, Polsko

Časté otázky

Cena za Hepatica – Capra Colostrum ( Kozí kolostrum ) 500 mg, 120 kapslí je 543 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Hepatica – Capra Colostrum ( Kozí kolostrum ) 500 mg, 120 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5905279653399.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Viridian Viridikid Omega 3 Oil 200ml Organic (Bio Omega 3 olej pro děti) *CZ-BIO-001 certifikát, Now® Foods NOW Acerola prášek, přírodní vitamin C, 170 g (6 oz), Life Extension NAD+ Cell Formula, Nicotinamide riboside, 100 mg, 30 kapslí, Viridian 40+ Woman Multivitamin 60 kapslí