Himalaya Herbals Liv.52 100 tablet (činnost a očistu jater)

229 

Popis

Himalaya Herbals Liv.52 – Ochrana a očista jater

Himalaya Liv.52 je komplex extraktů z rostlin jako Lilek černý, Kapara trnitá, Čekanka obecná a mnoho dalších výtažků. Určen pro jedince zaměřené na ochranu, podporu funkce a detoxikaci jater. Vhodný  především při nadměrném zatížení jater ale i jako prevence. Játra jsou hlavním orgánem metabolismu těla, který je denně vystavován různým toxickým látkám, které vstupují do těla. Čím líp dokáží játra filtrovat toxiny, tím efektivněji funguje celý náš organismus. Liv.52 se doporučuje i při problémech s příjmem potravy, neboť napomáhá překonávat nechutenství. Himalaya Liv.52 je komplex extraktů z rostlin prospěšných pro zdravá játra a proto jsme ho zařadili mezi TOP doplňky stravy pro podporu jater. Přečtěte si článek: K čemu máme játra a jak je posílit?

Tento produkt je určený pro všechny jedince zaměřené na:

 • Normální činnost jater
 • Metabolismus tuků a cholesterol v krvi
 • Trávení
 • Hladinu glukózy v krvi
 • Činnost cévní soustavy
 • Přirozenou obranyschopnost a odolnost


 • Kasie západní (Cassia occidentalis) – normální činnost jater – pročištění, funkce střevního traktu, přirozenou obranyschopnost – odolnost.
 • Kapara trnitá (Capparis spinosa) – normální činnost jater, chuť k jídlu.
 • Čekanka obecná (Cichorium intybus) – normální činnost jater, činnost srdce a cév, hladinu glukózy v krvi, stav kostí a kloubů, funkce střevního traktu.
 • Řebíček obecný (Achillea millefolium) – metabolismus tuků – cholesterol v krvi – kontrolu tělesné hmotnosti, normální trávení, funkce močových cest – ledviny, funkce dýchacího systému, činnost cévní soustavy a  menstruační komfort.
 • Lilek černý (Solanum nigrum) – normální činnost močových cest (ledviny), přirozenou obranyschopnost – imunitní systém.
 • Tamaryšek francouzský (Tamarix gallica) – normální trávení a funkce jater, pročištění, krev (srážení – tvorba hemoglobinu), tonikum (podpora duševní pohody), přirozenou obranyschopnost, odolnost, antioxidant.
 • Vrcholák arjuna (Terminalia arjuna) – normální činnost jater – chuť k jídlu, činnost kardiovaskulárního systému.

Složení Liv.52

Složení v 1 kapsli
Extrakt z Kapary trnité (Capparis spinosa) 65 mg **
Extrakt z Čekanky obecné (Cichorium intybus) 65 mg **
Oxid železitý (Mandur bhasma) 33 mg **
z toho železo 11,55 mg 165%*
Extrakt z Lilku černého (Solanum nigrum) 32 mg **
Extrakt z Vrcholáka arjuny (Terminalia arjuna) 32 mg **
Extrakt z Kasie západní (Cassia occidentalis) 16 mg **
Extrakt z Řebíčku obecného (Achillea millefolium) 16 mg **
Extrakt z Tamaryšku fracnouzského (Tamarix gallica) 16 mg **
*RHP – Referenční hodnota příjmu.
**RHP není stanoveno
Složení
Extrakt z Kapary trnité (Capparis spinosa), extrakt z Čakanky obecné (Cichorium intybus), Oxid železitý (Mandur bhasma), extrakt z Lilku černého (Solanum nigrum), extrakt z Vrcholáku arjuny (Terminalia arjuna), extrakt z Kasie západní (Cassia occidentalis), extrakt z Řebíčku obecného (Achillea millefolium), extrakt z Tamaryšku francouzského (Tamarix gallica), emulgátor (mikrokrystalická celulóza), objemové činidlo (sodná sůl karboxymetylcelulózy), nosič (sodná sůl kroskarmelózy), polevové činidlo (stereát horečnatý), protihrudkové činidlo (koloidní oxid kremičitý).

Dávkování:

Dospělí užívají 2 x denně 1-2 tablety po dobu 3-4 měsíců. U chronických potíží 6 měsíců.

Upozornění:

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy a pro alergiky na některou z přidaných látek. Výrobek Liv.52 není určen jako náhrada pestré stravy. Balení: 100 tablet

Časté otázky

Cena za Himalaya Herbals Liv.52 100 tablet (činnost a očistu jater) je 229 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Himalaya Herbals Liv.52 100 tablet (činnost a očistu jater) si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8901138110710.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Life Extension Estrogen for Women, Estrogen pro Ženy, Menopauza, 30 rostlinných tablet, Swanson Olive Leaf Extract 500mg (Extrakt z olivových listů), 120 kapslí, Pharmaceutical Biotechnology Butyrate Infusion 30 kapslí (Čistá forma butyrátu), Now® Foods NOW Slippery Elm (Jilm plavý), čistý prášek, 113 g