Hristina – Přírodní opalovací mléko pro miminka SPF 50, 250 ml

259 

Katalogové číslo: 3891243827427 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Hristina – Přírodní opalovací mléko pro miminka SPF 50, 250 ml

Neobsahuje nanočástice. Opalovací mléko pro miminka a děti má krémovou strukturu s vysokým krytím a je vysoce odolný vůči vodě, potu a otření ručníkem a oblečením. Zanechává pokožku jemnou, vláčnou a hydratovanou. Ideální pro jemnou pleť miminek nebo dětský obličej, stejně jako pro celé tělo.

Spolehlivá ochrana proti UVA a UVB záření.

Použití

dítě ve věku do 3 let by nemělo být vystaveno přímému slunečnímu záření. Když je expozice nevyhnutelná, naneste velmi vysokou ochranou vrstvu opalovacího mléka na obličej  a celé tělo. Opětovně alespoň každou hodinu a vždy po koupání. Ujistěte se, že jste použili dostatečné množství opalovacího mléka tak, aby byla zajištěna dostatečná úrovně ochrany. Opalovací mléko zanechává bílou stopu. Nedoporučujeme rozetírat do ztracena. Malé hrudky v opalovacím mléku nejsou na závadu jedná se o minerál oxid zinečnatý. Opalovací mléko je míchané ručně. Stačí trochu rozemnout mezi prsty.

Opalovací mléko je vhodné i pro dospělé. Pro dostatečnou ochranu je nutné nanést silnější vrstvičku. Zanechává bílou stopu, nedoporučujeme rozetírat do ztracena.

Složení

Voda, jojobový olej ze semen, slunečnice olej ze semen, bambucké máslo, avokádový olej, kakaové máslo, avokádový extrakt z plodů, sladká mandle olej, oxid titaničitý, oxid zinečnatý, měsíček lékařský extrakt z květů, mléčná bílkovina, včelí vosk

Objem

250 ml

Časté otázky

Cena za Hristina – Přírodní opalovací mléko pro miminka SPF 50, 250 ml je 259 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Hristina – Přírodní opalovací mléko pro miminka SPF 50, 250 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 3891243827427.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Přípravky na opalování - Podobné produkty: Alphanova – Opalovací krém na obličej SPF 30 BIO, 50 g, Hristina – Přírodní hydratační mléko na opalování 50 SPF, 150 ml, laSaponaria Sprchový gel a šampon po opalování BIO, 150ml, Hristina – Přírodní opalovací olej se zlatem a kakaem – zlaté slunce, 200 ml