Hristina – Přírodní opalovací olej s kakaem a kokosem – zlaté slunce, 200 ml

349 

Katalogové číslo: 3891243836047 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Hristina – Přírodní opalovací olej s kakaem a kokosem – zlaté slunce, 200 ml

Opalovací olej pomáhá k rychlému, dlouhodobému a zdravému opálení. Produkt je obohacený přírodním kokosovým olejem a kakaovým máslem. Udržuje pokožku hydratovanou, dodává pokožce přužnost a hebkost. Vitamin E chrání před předčasným stárnutím pokožky. Zajišťuje minimální ochranu před spálením sluncem.

Použití

Naneste po celém těle 10 -15 min před tím než vyjdete na sluníčko a znovu nanášejte často zejména po koupání, pocení a sušení. Uvědomte si, že ochrana před sluncem je výrazně snížena tím, že klesá množství oleje aplikované na kůži.

Složení

Sezamový indický olej, olej z hroznových semínek, kokosový olej, kakaové máslo, vitamin E.

Objem

200 ml

Časté otázky

Cena za Hristina – Přírodní opalovací olej s kakaem a kokosem – zlaté slunce, 200 ml je 349 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Hristina – Přírodní opalovací olej s kakaem a kokosem – zlaté slunce, 200 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 3891243836047.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Přípravky na opalování - Podobné produkty: Hristina – Přírodní opalovací olej se zlatem a kakaem – zlaté slunce, 200 ml, Hristina – Přírodní opalovací mléko pro miminka SPF 50, 250 ml, Alphanova – Opalovací krém ve spreji pro děti SPF 30 BIO, 125 g, Alphanova – Opalovací krém na obličej SPF 30 BIO, 50 g