HUNTER & GATHER – Olivová vegan majonéza – Basil pesto, 250 g

209 

Katalogové číslo: 5060972180020 Kategorie: Štítky: , ,

Popis

HUNTER & GATHER – Olivová vegan majonéza – Basil pesto

Bezvaječná krémová majonéza s bazalkovým pestem, která nedělá kompromisy v chuti ani struktuře. Tato lahodná majonéza s olivovým olejem, opravdovou bazalkou (žádná příchuť!), piniovými oříšky a trochou růžové himálajské soli je ideálním doplňkem k zelenině, steakům, salátům nebo jen jako dip. Nebudete věřit, že něco tak dobrého je vlastně i zdravé! Majonéza je bez obsahu hlavních 14 alergenů, vhodná pro vegany, alergiky na vejce, bez lepku, bez přidaného cukru, bez sóji, vhodná pro keto i low carb dietu. 

V její receptuře je místo vajec použit bramborový škrob. Bramborový škrob je rezistentní škrob typu 2, který dokáže snížit inzulinovou rezistenci, spaluje tuky a snižuje pocit hladu. Nemá stejný vliv na hladinu cukru v krvi jako vařená brambora, a proto je považován za Keto friendly.

Péče o životní prostředí

Majonézy jsou v recyklovatelných skleněných nádobách s papírovými etiketami. Olivy, ze kterých je vyroben obsažený olivový olej, pocházejí ze starých olivových hájů ve Španělsku, kde se olivy sklízejí ve dne, aby sběrači nerušili volně žijící zvířata a hnízdící ptáky.

Hlavní benefity

 • Bez obsahu top 14 alergenů – majonézy neobsahují všech 14 hlavních alergenů včetně: vajec, celeru, lepku, ryb, mléka, hořčice, arašídů a sóji.
 • Bez cukru – žádný přidaný rafinovaný cukr.
 • Na rostlinné bázi – vyrobené bez vajec a mléčných výrobků. Vhodné pro vegany i alergiky. 
 • Obsahují resistentní škrob – keto-friendly bramborový škrob má nízký GI dopad.
 • Vysoce kvalitní olivový olej – kvalitní olivový olej je plný srdci prospěšných mononenasycených tuků a omega 9 (kyselina olejová).
 • Bez umělých škodlivin – přirozeně konzervované jablečným octem a růžovou himálajskou solí.
 • Kompletně vyrobené ve Velké Británii – záruka kvality, nízká emisní stopa atd.

Tato řada majonéz vznikla kvůli zákazníkům, kteří nemohou jíst vejce kvůli intoleranci nebo svým preferencím. Cílem Hunter & Gather bylo vyrobit majonézy krémové chuti, bez obsahu alergenů, zánětlivý tuků, přidaného cukru nebo umělých chemických konzervantů.

Místo vaječných žloutků, které používá Hunter & Gather ve své řadě majonéz na bázi vajec, je přidán bramborový škrob. Tento rezistentní škrob má nízký dopad na hladinu cukru v krvi. Majonézy obsahují pouze 100% olivový olej ze Španělska. Jedná se o světlý olivový olej bez obsahu hexanu a rozpouštědel. Je lisován mechanickými prostředky, bez chemické extrakce.

Testování produktů

Tyto bezvaječné majonézy sice nenesou certifikát BIO, nicméně každou šarži oleje před použitím Hunter & Gather laboratorně testuje na přítomnost těžkých kovů, toxinů a pesticidů.

Jste na speciální výživě nebo alergik?

 • Majonézy jsou díky velkému obsahu zdravých tuků, nízkému obsahu sacharidů a nulovému obsahu přidaného cukru, vhodné i pro keto dietu. Obsahují sice bramborový škrob, ale ten patří mezi rezistentní škroby, a je v rámci keto životního stylu jako složka široce akceptován.
 • Majonézy nejsou označené jako vhodné pro paleo dietu, a to kvůli polemice, zda se brambory dají zařadit mezi paleo potraviny. Nicméně v produktech jsou použity pouze skutečné potraviny s minimálním zpracováním (vše je zpracováno pouze velkým tyčovým mixérem).
 • Majonézy jsou vyrobeny bez jakéhokoli ze 14 hlavních alergenů! Doporučujeme však, abyste si i tak důsledně prostudovali složení, abyste se sami mohli rozhodnout, zda je pro vás tato receptura pro vás vhodná.
 • Díky nízkému obsahu cukru (méně než 0,6 g cukru na 100 g) jsou tyto majonézy vhodné pro i diabetiky.
Složení

Olivový olej, jablečný ocet, bramborový škrob, citronová šťáva, bazalka, česnek, lahůdkové droždí, růžová himálajská sůl, česnekový prášek, piniové oříšky

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota 577 kcal / 2407 kJ
Tuky 63,3 g
– toho nasycené 9,4 g
– z toho nenasycené 49,9 g
Sacharidy 3,5 g
Cukry 0,6 g
Bílkoviny 0,7 g
Sůl 0,7 g

 

Obsah 

250 g

Země původu

Velká Británie

Časté otázky

Cena za HUNTER & GATHER – Olivová vegan majonéza – Basil pesto, 250 g je 209 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S HUNTER & GATHER – Olivová vegan majonéza – Basil pesto, 250 g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5060972180020.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Majonézy - Podobné produkty: HUNTER & GATHER Avokádová majonéza s chipotle chilli papričkou a limetkou, 630 g, HUNTER & GATHER Avokádová majonéza s česnekem, 630 g, HUNTER & GATHER Avokádová majonéza s chipotle chilli papričkou a limetkou, 175 g, HUNTER & GATHER – Keto majonéza z olivového oleje s citronovou příchutí, 240 g