Jack n‘ Jill Dětský zubní kartáček extra soft

135 

Katalogové číslo: 9312657232149 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Jack N´Jill antibakteriální gel na ruce pro děti, Zajíc

Obsažený glycerin zvláčňuje a hydratuje pokožku rukou. Roztomilé pouzdro se dá připevnit na tašku, kočárek anebo klíče. Ideální pomocník když není k dispozici voda a mýdlo – na výlety, do školy, do MHD, vlaku, obchodu…

Netestovaný na zvířatech.

Vegan.

Účinná látka: etanol (62%) bez oplachování bez umělých barviv bez parfémů

O značce Jack n‘ Jill

Společnost Jack n‘ Jill vlastní mladý australský pár, Justin a Rachel. Poté, co se jim před několika lety narodilo první dítě, se intenzívně začali zajímat o životní prostředí. Uvědomili si, jaké přímé dopady na zdraví jejich dětí může mít kontakt s chemickými složkami v běžné zubní péči. Byli frustrováni tím, že na trhu nenašli přírodní, zcela bezpečnou alternativu – tak ji díky svému lékárenskému vzdělání sami vyvinuli. A když už se do toho vrhli, tak ji rovnou udělali i zábavnou a skvěle chutnající. Všechny produkty Jack n‘ Jill jsou navržené tak, aby se dětem líbily a aby i vy jste je měli v koupelně rádi.

Firma minimalizuje obalové materiály, používá na ně i recyklovaný papír a kukuřičný škob, a nikdy neobsahují PVC, ftaláty nebo BPA (Bisfenol-A).

Složení

Alcohol, Water, Glycerin, Propylene Glycol, Carbomer, Aminomethyl Propanol

Balení

2 x 29 ml + pouzdro

Nedoporučuje se používat u kojenců. Děti do 6 let by měly výrobek používat pod dohledem dospělé osoby.

Časté otázky

Cena za Jack n‘ Jill Dětský zubní kartáček extra soft je 135 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Jack n‘ Jill Dětský zubní kartáček extra soft si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9312657232149.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Nezařazené - Podobné produkty: Attitude – Dětská mycí pěna 2v1 – Baby leaves s vůní hruškové šťávy, 295ml