Karel Kolínek Propolisová tinktura 50 ml – kapky EXTRA SILNÁ

119 

Popis

Propolisová tinktura 50 ml – kapky EXTRA SILNÁ

Vyrobeno tradičním způsobem – louhováním surového propolisu.

Propolis je přírodní látka získaná z balzámů pryskyřičné povahy, kterou včely sbírají z různých rostlin, květů a léčivých bylin. V propolisu bylo zjištěno 34 léčivých složek. Propolis obsahuje 50-60% pryskyřic, 10-12% éterických olejů a asi 5% pylu. Tyto látky mají velmi příznivé účinky na lidský organismus. Široké spektrum uhlovodíků, mastných kyselin, terpenoidů, vitamínů a ostatních organických látek zastupuje bohaté společenství, které se jinde v přírodě nevyskytuje.

Propolisová tinktura dokonale desinfikuje, ničí nebo omezuje růst některých bakterií, virů, plísní. Má svíravé účinky a lokálně tlumí bolest. Podporuje obranyschopnost organismu.

Propolisová tinktura je podpůrný prostředek k dezinfekci dutiny ústní a kůže, při nachlazení a virových onemocnění horních cest dýchacích, k potlačení infekcí a zánětů v dutině ústní a nosohltanu, k tlumení bolesti zubů a masážím dásní při paradentóze a při hojení nerozsáhlých popálenin. Je vhodná při plísňovém a ekzémovém onemocnění pokožky.Použití při dalších onemocněních po poradě s odborným lékařem.

Slovo propolis při překladu z latiny znamená předměstí – ochranný val před městem – a včely propolis opravdu jako ochranný val používají. Jde o přírodní tmel ryze rostlinného původu, který včely vyrábějí z lepkavé hmoty nacházející se na pupenech stromů (hlavně na pupenech topolů).

Jeho výroba je pro včely velice náročná a zdlouhavá a propolisu je podle toho také v úlu málo. Jde o velice voňavou směs asi 150 látek, která je baktericitní (zabíjí bakterie různého původu nebo jim zabraňuje v množení).

Více o propolisu a jeho účincích se dozvíte zde.

Užívání

Před jídlem – v medu, na cukr, v čaji, mléku, citrónové šťávě.

Alergii na propolis zjistíme natřením zápěstí na dlani. Pokud do 24 hodin kůže nezčervená, můžeme propolis používat.

Doba účinnosti je 2 roky.

Tato propolisová tinktura je vyrobena tradiční recepturou, tzn. louhováním surového propolisu z našich včelstev v lékárenském lihu. Jde o čistý včelí produkt, který neobsahuje žádná jiná rozpouštědla, či chemické příměsi.

Složení

voda, farmaceutický alkohol max. 60%, propolis – vysoký obsah

Případný sediment není na závadu.

Balení

50 ml

Doplněk stravy.

Dodavatel

Ing. Karel Kolínek

Časté otázky

Cena za Karel Kolínek Propolisová tinktura 50 ml – kapky EXTRA SILNÁ je 119 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Karel Kolínek Propolisová tinktura 50 ml – kapky EXTRA SILNÁ si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190030395.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Kokosové chipsy v čokoládě BIO, sampler 20 g *CZ-BIO-001 certifikát, Swanson Cascara Sagrada (Řešetlák Purshův), 450 mg, 100 kapslí, Swanson CoQ10 (Koenzym Q10), 200 mg, 90 kapslí, BrainMax Testamento 120 tablet