Koloidní stříbro s.r.o. Koloidní stříbro ústní voda, 15 ppm, 500 ml

229 

Popis

Koloidní stříbro ústní voda, 15 ppm, 200 ml

Antimikrobiální účinky Koloidního stříbra velmi účinně zbavují dutinu ústní bakteriálních nákaz – napomáhají odstraňovat nepříjemný zápach z úst a přispívají k normálnímu stavu zubů a zejména dásní.

Produkt je vhodný pro všechny zaměřené na:

  • zdravé zuby
  • příjemný dech
  • zdravé dásně

 

Složení:

Koloidní stříbro je čisté metalické stříbro (Ag+), suspenzované (rozložené a rozptýlené) v čištěné vodě (H2O) Aqua Purificata. Velikost částic je v řádu nanometrů.

Uchovávejte mimo dosah dětíNedoporučuje se pro použití u dětí. Nepoužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte. Pokud užíváte léky, poraďte se s lékařem. 

 

Skladování:

  • Koloidní stříbro uchovávejte v rozmezí od 5 do 25 °C.
  • Neskladujte v chladničce, rozhodně nezmrazujte!
  • Uchovejte dobře uzavřeno a na temném místě.
  • Chraňte před intenzivním a dlouhodobě působícím magnetickým polem (mikrovlnná trouba, televize, router, PC).
  • Při manipulaci se vyvarujte styku koloidního stříbra s kovovými předměty, jako jsou nádoby, lžičky, naběračky a podobně.

Upozornění:

Nepoužívejte vnitřně! Nepoužívejte na poškozenou pokožku! Při zasažení očí vypláchněte proudem vody. Uchovávejte mimo dosah dětí. Koloidní stříbro se nesmí používat při přecitlivělosti na metalické stříbro. Před prvním použitím Koloidního stříbra si nejdříve vyzkoušejte rozetřít trochu Koloidního stříbra na zápěstí, a počkejte cca jednu hodinu kvůli možné alergii na stříbro – tato by případně projevila mírným zrůžověním ošetřeného místa, s možným lehkým svěděním. Těhotné ženy a kojící matky by měly použití Koloidního stříbra konzultovat se svým lékařem.

Zakoupené Koloidní stříbro nedoporučujeme ředit! Neplatí totiž poměr 1 díl Koloidního stříbra : 1 díl vody = 1/2 původní koncentrace! Navíc může dojít k znehodnocení roztoku nečistotami, které se v obyčejné, ale stejně tak i v destilované vodě, běžně vyskytují a tyto nelze v domácích podmínkách žádným způsobem odstranit.

Výrobce: Koloidní stříbro s.r.o.

Časté otázky

Cena za Koloidní stříbro s.r.o. Koloidní stříbro ústní voda, 15 ppm, 500 ml je 229 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Koloidní stříbro s.r.o. Koloidní stříbro ústní voda, 15 ppm, 500 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594176162065.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ostatní kosmetické pomůcky - Podobné produkty: Koloidní stříbro s.r.o. Koloidní stříbro sprej, 10 ppm, 200 ml, Benecos – pleťové sérum kyselina hylauronová, zralá pleť BIO, 50 ml *CZ-BIO-002 certifikát, Grešík Bylinná koupel Heřmánková 20 g, Nobilis Tilia – BB krém s Aloe vera světlý, 30ml