Koloidní stříbro s.r.o. Šungitová pyramida 4 x 4 cm

419 

Katalogové číslo: 8594176163130 Kategorie: Štítek:

Popis

Co to je Šungit?

Šungit je unikátní nerost (kámen) vyskytující se v oblasti Karélie v Rusku, jehož stáří je cca 2 miliardy let. Jedná se o aktivátor vody a přírodní filtr pro každou domácnost. Dokáže odfiltrovat až 95% škodlivin, které se v pitné vodě nachází. 

Pyramida z šungitu odstraní všechno nepříjemné působení elektromagnetického smogu a zlepší složení vzduchu – pozitivně mění vůně v místnosti.
Pro neutralizaci nepříznivého záření počítače, televize, wi-fi, mikrovlnné trouby atd. umístěte pyramidu na / před monitor nebo před jiný zdroj záření.

Vlastnosti:

 • dokáže odfiltrovat až 95% škodlivin, které se v pitné vodě nachází
 • likviduje nebezpečné bakterie a mikroorganizmy z vody
 • odstraňuje řadu chemických látek z vody (chlór, dusičnany, amoniak, organické i ropné příměsi)
 • umí vyvážit minerální složení vody, které obohatí o kyslík, vápník, hořčík atd.
 • harmonizuje a aktivuje molekuly vody 
 • zbaví vodu pachuti a nepříjemného zápachu
 • je přírodní a svojí existencí nezatěžuje životní prostředí, naopak napomáhá k jeho čištění

 

Geopatogenní záření

Šungitová pyramida slouží jako efektivní prostředek proti geopatogennímu záření. Chrání byt i pracoviště od elektromagnetického záření televizí, počítačů, ledniček atd. Přítomnost šungitové pyramidy na pracovišti harmonizuje atmosféru, u lidí mizí nervozita, nespokojenost a napětí.

Dosah působení: 10 m od špičky pyramidy (pyramida působí od základny nahoru, umístěte ji nejlépe na zem)

 

Šungitová voda

Šugitová pyramida se ponořením do vody aktivuje a dělá tak z ní lék. Šungit čistí vodu téměř od všech organických příměsí včetně ropných produktů a sloučenin obsahujících chlor, dusičnany a amoniak; od mnoha kovů a nekovů; ničí vibria cholery, streptokoky, jiné bakterie a mikroorganismy; plní funkci destrukturátora, který z energetické paměti vody odstraňuje informaci o látkách, jež se v ní dříve nacházely, mění její energeticko-informační strukturu; obohacuje vodu stopovými prvky důležitými pro organismus.

Příprava: Pyramidu umistěte na dno skleněné nádoby s 2-3 l  vody a postavte ji na světlé místo na 48 – 72 hodin. (při delším macerování se aktivita vody začíná snižovat).

Takto připravenou vodu popíjejte 3x denně po 100 – 150 ml bez ohledu na to, kdy jíte.

 

Šungitová teplá voda

Výborný prostředek pro léčebný výplach při bolestech v krku, ústní dutině, v nose a při parodontóze, nachlazení, angíně, chřipce, bronchitidě, atd. Můžete vyzkoušet i šungitovou zklidňující koupel, která dstraňuje stres, únavu, harmonizuje organismus a normalizuje spánek. Již po první koupeli se hojí drobné trhlinky, ranky a po několika procedurách se urovnávají i vážnější problémy, jako jsou loupající se kůže, ekzémy, plísně, alergie

 

Využití šungitové vody v kosmetice

Šungitová voda čistí plěť, napíná a pomáhá vyhlazovat drobné vrásky. Urychluje hojení uhrů, vřídků i alergických vyrážek.
Má pozitivní vliv i na vlasy, kdy se pomocí šungitové vody můžeme zbavit lupů a značně ovlivňuje kvalitu a růst vlasů.

 

TIP! Nejefektivnější filtrace a harmonizace vody – kombinace drť + pyramida:

 • Pyramidu umístíme na dno 3 litrové nádoby, obsypeme 300g šungitové drtě a vše zalejme vodou, poté postavte nádobu na světlé místo na 48 – 72 hodin.
 • Voda je pak vyčištěná, filtrovaná a zároveň energeticky aktivovaná a harmonizovaná.

 

Údržba a čištění:

 • Čištění pyramidy: Každé 2–3 týdny dejte pyramidu na čerstvý vzduch a nechte ji asi 1 hodinu čistit, obnoví se tak ochranné vlastnosti.
 • Čištění drtě: Každé 2–3 týdny vlože do roztoku (voda + jedlá soda, nebo ocet) na pár hodin ponoříte a poté propláchnete tekoucí vodou.

Specifikace:

 • Rozměr: 4 x 4 cm, výška 2,9 cm
 • Leštěný povrch

 

Časté otázky

Cena za Koloidní stříbro s.r.o. Šungitová pyramida 4 x 4 cm je 419 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Koloidní stříbro s.r.o. Šungitová pyramida 4 x 4 cm si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594176163130.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Šungit a drahé kameny - Podobné produkty: Koloidní stříbro s.r.o. Šungitová drť – aktivátor vody 500 g