Kvitok Tuhý Deodorant Unisex – Bylinkové opojení, 42ml

219 

Katalogové číslo: 85821149 Kategorie: Štítek:

Popis

Kvitok Tuhý Deodorant Unisex – Bylinkové opojení

Vůně tohoto deodorantu je svěží, bylinková, vhodná pro ženy i muže.

  • nebrání přirozenému odstraňování odpadních látek z těla
  • zabraňuje zápachu pomocí přírodních složek 
  • nevysušuje pokožku
  • nezanechává „ulepených pocit“ a fleky na oblečení
  • neobsahuje jedlou sodu (pro mnohé lidi dráždivá složka)

Deodorant odstraňuje nepříjemný tělesný pach tím, že zabraňuje množení bakterií, které tento zápach způsobují rozkládáním složek potu. Zároveň však nebrání přirozenému odstraňování odpadních a škodlivých látek z těla – pocení. Nebrání tedy tělu dělat to, co je pro něj přirozené . Vaše tělo se tak nadále může bezpečně zbavit odpadních a škodlivých látek, na rozdíl od antiperspirantů.

I když je pěkná vůně důležitá, v Navii spíše šlo o to, aby každý esenciální olej plnil svou funkci – tedy působil antibakteriální, antifugálně, antisepticky a zabraňoval tak množení bakterií. Proto pro tento deodorant zvolili kombinaci 2 esenciálních olejů v souladu s aromaterapií, které se věnuji – levandule a šalvěj . Tyto esenciální oleje mají silný antibakteriální, antiseptický a antimykotická účinek. Navzájem se doplňují, čímž účinek ještě více podpoří (dochází k synergii – znásobení jejich účinků).

Díky této kombinaci se deodorant hodí i na „těžší“ chvíle a pro muže, kteří mají aromatičtější pot.

Na odstranění zápachu a částečném omezení pocení se podílí i kamenec.

Použití

Po osprchování natřete jemnou vrstvu deodorantu do podpaží (příliš netlačte, raději natírejte jemně a vícekrát). V případě potřeby použijte 2x denně.

Obsah

42 ml

Složení

Caprylic / Capric Triglycerides (frakcionovaný kokosový olej), Euphorbia Cerifera Wax (rostlinný vosk candelilla), Maranta arundinacea Root Powder (Marantové prášek – arrowroot), Farnesol (součást esenciálních olejů), Polyglyceryl-3 Caprylate (ester získaný z řepkového oleje), Triethyl citrate (rostlinný ester k.citrónovej), Lavandula Angustifolia Oil (esenciální olej Levandule), Salvia Officinalis Leaf Oil (esenciální olej Šalvěj), * Limonene, * Linalool, * Geraniol

* Vyskytující se přirozeně v silicích

Obsah složek rostlinného původu: 100% (z toho 90% v organické kvalitě).

Tento produkt neobsahuje žádné konzervanty, syntetické parfémy či ropné deriváty.

Při přechodu na přírodní kosmetiku je někdy pro organismus potřebná delší adaptace (cca 1-2 týdny), během níž může docházet ke krátkodobému zvýšenému zápachu.

Časté otázky

Cena za Kvitok Tuhý Deodorant Unisex – Bylinkové opojení, 42ml je 219 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Kvitok Tuhý Deodorant Unisex – Bylinkové opojení, 42ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 85821149.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Deodoranty a antiperspiranty - Podobné produkty: laSaponaria Pánský deodorant ve spreji s konopím BIO, 100 ml, Caltha deodorant Citrus, 50 ml, URTEKRAM, Deodorant roll-on MEN 50ml BIO, Purity Vision – Deokrystal, 60 g