LastSwab LastTissue Barva: Tyrkysová

559 

Katalogové číslo: 5714820211311 Kategorie: Štítky: ,

Popis

LastTissue

Výhoda LastTissue je, že mají ideální cestovní velikost, takže je lze používat na cestách a zároveň je opakovaně použitelnou a udržitelnou alternativou.

Jeden balíček LastTissue obsahuje 6 opakovaně použitelný kapesníčků vyrobených ze 100% organické bavlny, které se vejdou do malého elegantního pouzdra vyrobeného ze 100% silikonu. Pouzdro je vhodné do myčky, takže jej můžete kdykoli snadno udržovat čisté a dezinfikovat. Kapesníčky se mohou vyprat více jak 460x, což by vám mělo vydržet mnoho let!

45

Jednoduše vytáhněte kapesníček z dolní části pouzdra, použijte jej a poté vložte do horní části, kde jeden kapesníček má oddělující bariéru. Tímto způsobem zatlačíte čisté kapesníčky dolů. Až se objeví kapesníček s bariérou, budete vědět, že se jedná o poslední – to znamená, že je čas na čištění. Po vyprání je znovu zabalíte a použijete.

S jedním balíčkem LastTissue, ušetříte planetu od více než 2800 jednorázových kapesníčků, stejně jako od jejich plastového obalu.

Bavlna je krásně jemná, díky čemuž předejdete červenému nosu.

Silikonové pouzdro vám vydrží na celý život, ale pokud se ho rozhodnete zlikvidovat, je 100% recyklovatelné.

Časté otázky

Cena za LastSwab LastTissue Barva: Tyrkysová je 559 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S LastSwab LastTissue Barva: Tyrkysová si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5714820211311.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vlhčené ubrousky - Podobné produkty: LastSwab LastTissue Box Barva: Zelený