LAVA METAL Litinová miska na souffle 8 cm s dřevěným podstavcem

625 

Katalogové číslo: 8680215493266 Kategorie:

Popis

Litinová miska o průměru 8 cm s objemem 0,15 l, ideální na souffle. Miska má tloušťku materiálu dno 5 mm, hrany 4 mm a rychle reaguje na změny teplot, takže se nepřipaluje. Díky schopnosti udržet teplo se jídla dají dovařovat při nízké teplotě, což přináší úsporu energie. Miska je stabilní a dá se používat na všechny typy sporáků i ploten, včetně indukce. Má nepřilnavý povrch, rychle se ohřívá a dlouho udržuje teplo. K miskě patří i dřevěný podstavec pro snadné servírování. Lze ji také využít k zapékání v troubě (bez podstavce). Jednoduše se myje ručně. Miska je černé barvy a vyrábí ji firma LAVA Metal.

Časté otázky

Cena za LAVA METAL Litinová miska na souffle 8 cm s dřevěným podstavcem je 625 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S LAVA METAL Litinová miska na souffle 8 cm s dřevěným podstavcem si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8680215493266.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Litinové nádobí - Podobné produkty: LAVA METAL Litinový hrnec oválný 29cm – černý, LAVA METAL Hluboká pánev 26cm s poklicí červená, LAVA METAL Litinový pekáč 22x30cm s dřevěným podstavcem – modrý, Koopman Břidlicová servírovací deska 30×20 cm