Life Extension Anti-Alcohol Complex, 60 kapslí

559 

Popis

Life Extension Anti-Alcohol Complex, 60 kapslí

Moderní život znamená neustálé vystavování se environmentálním stresům a játra to pomáhají zvládat neutralizací potenciálních toxinů. S využitím živin a antioxidantů, jako je chlorofylin, trans-resveratrol a výtažek z hřebíčku Clovinol®, tato receptura pomáhá podporovat zdravou funkci jater, detoxikaci a chrání tak zdraví celého těla.
 

Life Extension Anti-Alcohol Complex podporuje zdravou funkci jater tím, že kombinuje vitamíny se silnými živinami, které pomáhají inhibovat oxidační stres.

  • Podporuje optimální funkci jater.
  • Silné živiny chrání před metabolity alkoholu.
  • Silné antioxidanty chrání buňky.
  • Podporuje zdravou detoxikaci.

Co je HepatoProtection Complex?

Tato kombinace výtažků z hroznových semínek, ječmenné trávy a ostropestřce se kombinuje s resveratrolem a chlorofylinem k boji proti volným radikálům a neutralizuje metabolity alkoholu.

Kromě vitaminu B1, vitaminu C, vitaminu E, selenu, zinku, benfotiaminu, glutathionu a N-acetyl-L-cysteinu, které chrání buňky před oxidačním stresem, poskytuje tato specializovaná formulace silné dávky těchto rostlinných živin: 

  • Chlorofylin, látka, která v preklinických studiích prokázala, že chrání integritu DNA.
  • Leucoselect® (extrakt z hroznových semen), silymarin (extrakt z ostropestřce mariánského) a trans-resveratrol jsou tři sloučeniny, které mohou pomoci chránit játra před oxidačním stresem a podporovat zdravou funkci jater tím, že pomáhají neutralizovat potenciálně škodlivá xenobiotika.
  • Výtažek z hřebíčku Clovinol® podporuje přirozený, zdravý proces detoxikace těla, vyrovnává oxidační stres a podporuje zdravou zánětlivou reakci.

Složení

Velikost dávky: 5 kapslí
Balení obsahuje 12 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*

Vitamín C

1000 mg 1111%

Vitamín E

33,5 mg 223%
Thiamin  (vitamín B1) (jako thiamin HCI) 100 mg 8333%
Zinek (jako oxid zinečnatý) 8 mg 73%
Selen (jako seleničitan sodný) 25 mcg 45%
N-acetyl-L-cystein 1200 mg  

*** 

Benfotiamin

600 mg  

*** 

Clovinol® clove extract (standardizovaný na 30% polyphenolů 250 mg  

*** 

Glutation 50 mg  

*** 

Hepatoprotection Complex Chlorophyllin (sodium magnesium chlorophyllin)  20 mg  

*** 

Leucoselect® Extrakt z hroznů (semena) 

(standardizovaný na 95% proanthocyanidinů

20 mg   

*** 

Silymarin (z Ostopestřce – extrakt ze semen) 20 mg  

*** 

Prášek z ječmene 15 mg  

*** 

Trans-resveratrol 5 mg  

*** 

* % denní referenční hodnota příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Doporučené dávkování

Dospělí ve věku 21 a více let užívají 1 kapsli s každým alkoholickým nápojem, až pět kapslí denně nebo podle doporučení lékaře. 5 kapsle lze také užít najednou před nebo po požití alkoholických nápojů.

Další složky 

Rostlinná celulóza (kapsle), l-leucin, oxid křemičitý, mikrokrystalická celulóza.

Balení

60 kapslí
 

Upozornění

Tento produkt nezabraňuje ani nesnižuje účinky mentálního postižení, které alkohol vyvolává. Nepijte a nepokoušejte se řídit nebo obsluhovat zařízení nebo těžké stroje. Pokud užíváte léky, před použitím se poraďte se svým poskytovatelem zdravotní péče.

 

Časté otázky

Cena za Life Extension Anti-Alcohol Complex, 60 kapslí je 559 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Life Extension Anti-Alcohol Complex, 60 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 737870224068.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Garden of life Vitamin Code Men 50, multivitamín pro muže po padesátce, 120 kapslí, Now® Foods NOW Omega-3, molekulárně destilované, 100 softgelových kapslí, Now® Foods NOW Vitamin E 400 IU s tokoferoly, 50 softgelových kapslí, Now® Foods NOW Acerola prášek, přírodní vitamin C, 170 g (6 oz)

Vitamín B a B12 - Podobné produkty: Kendamil – Mléčná kaše s černým rybízem a jablky, 150 g, Swanson Vitamin B6 P-5-P, 40 mg, (vitamin B6), 60 kapslí, BrainMax Iron Complex, železo bisglycinát, 25 mg, 100 rostlinných kapslí Železo v chelátové formě, Garden of life Mykind Multivitamin Kids gummy Cherry, multivitamín pro děti, třešeň, 120 gumových bonbónů

Vitamín C - Podobné produkty: Allnature Epsomská sůl Vitamín C 1000 g, Saloos – Dárková sada Relax, Nordic Kings – Hovězí slezina v BIO Grass-fed kvalitě, 180 kapslí, Ecolatiér Urban – Micelární šampon pro všechny typy vlasů, kokos a moruše, 600 ml