Life Extension Bloat relief (stop nadýmání), 60 rostlinných kapslí

799 

Popis

Life Extension Bloat relief (stop nadýmání), 60 rostlinných kapslí

Někdy dokonce ani vaše oblíbená jídla „nesednou“. Pokud občas pociťujete plynatost, nadýmání nebo nepříjemné zažívání, může vám pomoci tato kombinace extraktu z artyčoku a zázvoru, fenyklového oleje a kurkumy. Klíčem k úlevě je minimalizace produkce plynu a povzbuzení těla, aby zpracovávalo jídlo efektivněji.

Tento doplněk pro trávení kombinuje extrakt z artyčoku je silný antioxidant, který udržuje normální hladina cholesterolu, taktéž činnost a funkce jater a žlučníkučinnost srdce, normální trávení a jako podpora redukce tělesného tuku. Směs je doplněna o zázvor, olej ze semen fenyklu a kurkumu, které pomáhají zmírnit plynatost, nadýmání a potíže s trávením. Kurkuma jejíž účinnou látkou je kurkumin bývá poprávu označovaná za všelék. Má pozitivní vliv na trávení, játra, kardiovaskulární systém, imunitní systém – antioxidant, nervovou soustavu, dýchací systém, stav kloubů, kostí a duševní rovnováhu.

Doporučené dávkování

Užívejte jednu 1 kapsli dvakrát denně před těžšími jídly nebo podle doporučení lékaře.

Složení

Velikost dávky: 1 kapsle
Balení obsahuje 60 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*

Celkový počet kalorií

5 ***
Celkový tuk 0,5 g ***
Vápník (jako fosforečnan vápenatý) 44 mg ***

Směs Prodigest®: 100 mg Artyčokový extrakt (list) [std. kyseliny kofeoylchinové, flavonoidy, cynaropikrin]; 20 mg CO2 zázvorový extrakt (kořen) [std. gingerolům a shogaolům]

120 mg ***
Kurkuma (oddenek) [std. až 95 % kurkuminoidů] 42 mg ***
Hořký fenyklový olej (semena) 25 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění 

UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ, NEPŘEKRAČUJTE DOPORUČENOU DÁVKOVÁNÍ. Nekupujte, pokud je vnější těsnění rozbité nebo poškozené. Při užívání doplňků výživy se prosím poraďte se svým lékařem, pokud se léčíte ze zdravotního stavu nebo pokud jste těhotná či kojící. Bez GMO. Prodigest® je registrovaná ochranná známka společnosti Indena SpA, Itálie.

Další složky 

Extra panenský olivový olej, želatina, fosforečnan vápenatý, glycerin, mikrokrystalická celulóza, čištěná voda, včelí vosk, slunečnicový lecitin, rohovník, sodná sůl kroskarmelózy, oxid křemičitý, rostlinný stearát.

Obsah baleni

60 rostlinných kapslí

Země původu: USA

UpozorneniInfo -CZ

Časté otázky

Cena za Life Extension Bloat relief (stop nadýmání), 60 rostlinných kapslí je 799 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Life Extension Bloat relief (stop nadýmání), 60 rostlinných kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 737870241263.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Now® Foods NOW Vitamin D3, 5000 IU, 120 softgel kapslí, Swanson Saw Palmetto (Serenoa plazivá), 540 mg, 100 kapslí, BrainMax Pure Bourbon Vanilka lusk, BIO, 1 ks *CZ-BIO-001 certifikát, Now® Foods NOW Vitamin K2 jako MK-4, 100 ug, 100 rostlinných kapslí