Life Extension Cardio Peak s hlohem a arjunou, Podpora Srdce a Cév, 120 rostlinných kapslí

899 

Popis

Life Extension Cardio Peak s hlohem a arjunou, 120 rostlinných kapslí

Rozsáhlý výzkum ukazuje, že botanické výtažky hlohu a arjuny poskytují optimální podporu pro normální funkci srdečního svalu a zdraví koronárních tepen. Extrakt z hlohu, který se v Evropě používá po staletí obsahuje specifické živiny, které napomáhají normálnímu oběhu a efektivní funkci srdečního svalu. Silná kontrakce lidského srdečního svalu.

Arjuna podporuje činnost jater a normální činnost kardiovaskulárního systému a Hloh udržuje zdravý krevní oběh a normální činnost srdce, podporuje zdravé hladiny lipidů v krvi, pomáhá udržovat optimální krevní tlak a má relaxační účinky – napomáhá usínání.

 

Balení

120 vegan kapslí

Doporučené dávkování

2 kapsle jednou nebo dvakrát denně nebo dle pokynů kvalifikovaného lékaře.

Upozornění

Trpíte-li onemocněním (zejména ledvin), jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět, je vám méně než 18 let nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Není náhradou pestré stravy.
Může docházet k přirozené změně barvy produktu.
Ukládejte mimo dosah dětí.
Uchovávejte na suchém a chladném místě. Obal prosím recyklujte.


Složení

velikost dávky: 2 kapsle 
Balení obsahuje 60 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*

Arjuna (Terminalia arjuna) 10: 1 extrakt (kůra) [std. až 40% polyfenolů (300 mg)]

750 mg ***

Oligomerní proantokyanidiny (OPC) [ze standardizovaného extraktu z hlohu (Crataegus monogyna a Crataegus laevigata) (list a květ)]

30 mg  

***

* % denní referenční hodnota příjmu 
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena 

 

Další složky 
Rostlinná celulóza (tobolka), mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý, maltodextrin, kyselina stearová.

Bez GMO

Obsah

120 vegan kapslí  

Země původu

USA

UpozorneniInfo -CZ

Časté otázky

Cena za Life Extension Cardio Peak s hlohem a arjunou, Podpora Srdce a Cév, 120 rostlinných kapslí je 899 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Life Extension Cardio Peak s hlohem a arjunou, Podpora Srdce a Cév, 120 rostlinných kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 737870170099.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Swanson Olive Leaf Extract 750 mg Super Strength (Extrakt z olivových listů), 60 kapslí, BrainMax Pure Arónie, černý jeřáb BIO prášek, 200 g *CZ-BIO-001 certifikát, Now® Foods NOW Super Primrose 1300 mg, Pupalka dvouletá, 60 softgelových kapslí, BrainMax Pure Brain MCT Oil C8 BIO, 500 ml *CZ-BIO-001 certifikát