Life Extension NAD+ Cell Formula, Nicotinamide riboside, 100 mg, 30 kapslí

699 

Popis

Life Extension NAD+ Cell Formula, Nicotinamide riboside, 100 mg, 30 kapslí

Mnoho starších lidí pociťuje, že jejich tělo prochází přirozeným stárnutím, které se projevuje sníženou energií a motivaci k tomu, aby vykonávali různé každodenní činnosti. To může být způsobeno poklesem hladin NAD+.Tento inovativní produkt NAD + Cell Regenerator ™ obsahuje složku nikotinamid ribosid – patentovanou sloučeninu, která zvyšuje hladiny enzymů NAD+.

Co je to nikotinamid ribosid?

Nikotinamid ribosid je látka, která ovlivňuje hladinu enzymu NAD+. Tento enzym se nachází v každé buňce v těle a hraje roli při udržování zdravého buněčného metabolismu. S přibývajícím věkem se hladina tohoto enzymu snižuje a starší lidé pocitují únavu a ztrátu motivace vykonávat běžné činnosti. Produkt NAD + Cell Regenerator ™ poskytuje 100 mg této látky.

Více informací o NAD+ se dozvíte na BrainPedia.cz.

Doporučené dávkování

Berte 1 kapsli denně.

Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy, není-li doporučeno lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu, suchu, mimo dosah dětí.
 

Časté otázky

Cena za Life Extension NAD+ Cell Formula, Nicotinamide riboside, 100 mg, 30 kapslí je 699 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Life Extension NAD+ Cell Formula, Nicotinamide riboside, 100 mg, 30 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 737870190431.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Viridian Milk Thistle 90 kapslí – Ostropestřec, YaoMedica – Bílý zámotek, tinktura z čínských bylinek, 50 ml, BrainMax Natural Melatonin, 120 rostlinných kapslí, BrainMax Pure Nerezová termoska, 0,6 l