Made Sustained Nákupní taška Re-Sack (pevná, bio bavlna)

259 

Katalogové číslo: 8594190030692 Kategorie: Štítek:

Popis

Re-Sack nákupní taška je vyrobena z organické bavlny a má certifikaci GOTS (světový standard pro trvale udržitelnou výrobu textil v BIO kvalitě). Díky odolnosti materiálu můžete tuto tašku využívat i na větší nákupy.

Velikost

40 cm (šířka) x 40 cm (výška) a dlouhé držadla pro nošení

Materiál

Organická bavlna, biologicky odbouratelná, recyklovatelná. Perte za studena a v ruce. Můžete prát i v pračce, ale počítejte s tím, že se mírně srazí.

 

Časté otázky

Cena za Made Sustained Nákupní taška Re-Sack (pevná, bio bavlna) je 259 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Made Sustained Nákupní taška Re-Sack (pevná, bio bavlna) si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190030692.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Tašky - Podobné produkty: Made Sustained Re-Sack Síťová nákupní taška s dlouhými uchy (Mesh bag), Made Sustained Re-Sack Voile – Sáček na ovoce, zeleninu či pečivo (balení po 2 ks), Made Sustained Síťová nákupní taška s krátkými uchy Re-Sack, Made Sustained Re-Sack Net – Síťovinový sáček na ovoce a zeleninu (1 ks)