Mary rose – Kvetoucí čaj Magic Jasmine, 25 g

159 

Katalogové číslo: 5904665803875 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Mary rose – Kvetoucí čaj Magic Jasmine, 25 g

Má podobu čajové kuličky, do které jsou zabaleny lístky bílého čaje a květy jasmínu. Během procesu vaření se kulička rozvíjí, odhaluje svůj vnitřek a vytváří krásnou kompozici v konvičce nebo šálku. Čaj zaujme svou jemnou chutí a vůní. Bílý čaj je považován za nejjemnější ze všech čajů a dokonale se snoubí s éterickým, jemným jasmínem. Pro lepší vizuální zážitek doporučujeme louhovat čajový květ v průhledném šálku nebo konvičce.

Mary Rose nabízí nejen vysoce kvalitní kávu a inspirativní přírodní jedlé květy, ale také široký výběr nejkvalitnějších čajů pocházejících z nejuznávanějších světových plodin. V sortimentu Mary Rose najdete klasické příchutě černých a zelených čajů i méně oblíbený čaj pu-erh, který je ceněn pro své zdraví prospěšné vlastnosti. Kromě klasických chutí zde najdete i překvapivé, originální směsi, které ve vás probudí jedinečné chutě.

Příprava

Nalijte vodu o teplotě přibližně 75-80 °C na 1 čajovou kuličku. Nechte louhovat asi 2-4 minuty, dokud se listy zcela nerozvinou. Kuličku můžete dvakrát přelít vodou, čímž se doba louhování prodlouží o 2 minuty. Pro dosažení lepšího výsledku doporučujeme louhovat čaj v průhledném šálku nebo džbánu.

Složení

Bílý čaj, květ jasmínu

Velikost balení

25 g (3 ks)

Časté otázky

Cena za Mary rose – Kvetoucí čaj Magic Jasmine, 25 g je 159 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Mary rose – Kvetoucí čaj Magic Jasmine, 25 g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5904665803875.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Čaje - Podobné produkty: Yeahrba – Maracuja Sycená, 330 ml, Sonnentor Jablíčko z pece bio 45g porc. dvoukomorový, Sonnentor Štěstí je Heavy metal – bylinný čaj 27g, Cafédirect – Machu Picchu SCA 82 mletá káva bez kofeinu 227g