Mary rose – Kvetoucí čaj Rising Sun, 25 g

159 

Katalogové číslo: 5904665803882 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Mary rose – Kouzelný jasmínový kvetoucí čaj, 25 g

Má podobu čajové kuličky, do které jsou zabaleny lístky mladého zeleného čaje, jasmínu a květ měsíčku. Během procesu vaření se kulička rozvíjí, odhaluje svůj vnitřek a vytváří krásnou kompozici v konvičce nebo šálku. Čaj zaujme svou jemnou chutí a vůní. Bílý čaj je považován za nejjemnější ze všech čajů a dokonale se snoubí s éterickým, jemným jasmínem. Pro lepší vizuální zážitek doporučujeme louhovat čajový květ v průhledném šálku nebo konvičce.

Mary Rose nabízí nejen vysoce kvalitní kávu a inspirativní přírodní jedlé květy, ale také široký výběr nejkvalitnějších čajů pocházejících z nejuznávanějších světových plodin. V sortimentu Mary Rose najdete klasické příchutě černých a zelených čajů i méně oblíbený čaj pu-erh, který je ceněn pro své zdraví prospěšné vlastnosti. Kromě klasických chutí zde najdete i překvapivé, originální směsi, které ve vás probudí jedinečné chutě.

Příprava

Nalijte vodu o teplotě přibližně 75-80 °C na 1 čajovou kuličku. Nechte louhovat asi 2-4 minuty, dokud se listy zcela nerozvinou. Kuličku můžete dvakrát přelít vodou, čímž se doba louhování prodlouží o 2 minuty. Pro dosažení lepšího výsledku doporučujeme louhovat čaj v průhledném šálku nebo džbánu.

Složení

Zelený čaj, květ měsíčku lékařského, list jasmínu

Velikost balení

25 g (3 ks)

Časté otázky

Cena za Mary rose – Kvetoucí čaj Rising Sun, 25 g je 159 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Mary rose – Kvetoucí čaj Rising Sun, 25 g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5904665803882.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Čaje - Podobné produkty: Mary Rose – Strawberry Fields Tea, 50 g, Soul Mate Orgánica Energia, 1kg, Zdravý Yuzu Tea – tradiční asijský nápoj 1000g, Mary Rose – Santa Secret Tea, 50 g