Monix Titan rock pánev 26 cm

710 

Katalogové číslo: 8435092425219 Kategorie:

Popis

Pánev Titan rock je minerální pánev z kovaného hliníku s ocelovým nedeformujícím se dnem a ultra odolným povrchem složeným ze tří vrstev nepřilnavého Quantanium TITANIUM povrchu. Je vybavena ergonomickou černou rukojetí s červeným silikonem pro bezpečné uchopení a perfektním rozptylem tepla po celé vařící ploše. Snadno se čistí a je vhodná i do myčky na nádobí. Je vhodná pro veškeré tepelné zdroje: plynové, elektrické, keramické, halogenové a indukční. Pánev má průměr 26 cm, průměr základny 19,5 cm a výšku 6 cm. Je ideální pro každodenní použití v kuchyni a kombinuje kvalitu s moderním designem.

Časté otázky

Cena za Monix Titan rock pánev 26 cm je 710 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Monix Titan rock pánev 26 cm si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8435092425219.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Granitové a nepřilnavé nádobí - Podobné produkty: Monix Premiere rendlík 16 cm, Monix Prior wok pánev 28 cm, Korkmaz Zeta – sada omeletek, Monix Premiere kastrol 24 cm