Monix Titan rock rendlík 16 cm

560 

Katalogové číslo: 8435092425271 Kategorie:

Popis

Rendlík série Titan rock je kvalitní a moderní minerální nádobí z kovaného hliníku. Má silné ocelové dno a ultra odolný povrch ze tří vrstev nepřilnavého minerály obohaceného povrchu Quantanium TITANIUM obsahující titan a zajišťující tvrdost a odolnost. Je snadno čistitelný a vhodný do myčky na nádobí. Vhodný pro veškeré tepelné zdroje: plynové, elektrické, keramické, halogenové a indukční. Má ergonomickou černou rukojeť s červeným silikonem pro příjemné a bezpečné uchopení a perfektní rozptyl tepla po celé vařící ploše. Ideální pro každodenní použití v kuchyni. Rendlík o průměru 16 cm má průměr základny 12,3 cm a výšku 8,5 cm.

Časté otázky

Cena za Monix Titan rock rendlík 16 cm je 560 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Monix Titan rock rendlík 16 cm si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8435092425271.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Granitové a nepřilnavé nádobí - Podobné produkty: Monix Prior wok pánev 28 cm, Monix DIAMOND titanová pánev 24cm, Korkmaz Montana – granitová omeletka 20 cm, Korkmaz Montana – granitový kastrol 4l