Myotec Acetyl L-Carnitine 120 kapslí

449 

Popis

Acetyl L-Carnitine 120 kapslí
 
Doplněk stravy s karnitinem v jeho nejčistší a nejvíce bioaktivní formě – acetyl-L-karnitinu. Karnitin je široce oblíbený díky svému účinku při redukčním tréninku – lze jej doporučit každému, kdo se zaměřuje na redukci nadbytečného tuku a podporu vitality. Acetyl L-Carnitine můžete také najít v Brainmax 2.1 Neurohacker Manifesto. DOPORUČUJEME!

Hlavní benefity:

  • 510 mg čistého, bioaktivního acetyl-L-karnitinu v jedné kapsli
  • garance kvality a čistoty značky MyoTec
Balení: 120 kapslí
 
Dávkování: Berte 1-2 kapsle denně 30 minut před zahájením tréninku, popř. ráno 30 minut před snídaní. Zapijte dostatečně vodou.
 
Upozornění: Není určenopro děti, mladistvé, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v chladnu a suchu. Může obsahovat stopy lepku, sóji, laktózy a bílkoviny slepičích vajec.
 

Složení v jedné kapsli: acetyl-L-karnitin hydrochlorid (70,8%) – z toho acetyl-L-karnitin 510 mg, obal kapsle (želatina), celulóza (plnidlo), stearát hořečnatý, oxid křemičitý (protispékavé látky).

Časté otázky

Cena za Myotec Acetyl L-Carnitine 120 kapslí je 449 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Myotec Acetyl L-Carnitine 120 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594183690339.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Aminokyseliny - Podobné produkty: Puhdistamo – Electrolyte Powder 240g mango apple, Puhdistamo – Electrolyte Powder 120g mango pomeranč, Puhdistamo – Electrolyte Powder 240g red berries, Now® Foods Now L-Lysine (L-lysin), 500 mg, 100 kapslí