NaturLabs – Liposomální Glutathion, 60 kapslí

899 

Popis

NaturLabs – Liposomální Glutathion, 60 kapslí

Glutathion je jeden z nejsilnějších, tělu vlastních, antioxidantů, který dokáže zmírňovat narušení buněk způsobené volnými radikály. Tato jednoduchá molekula – tripeptid – je složená z kyseliny glutamové, cysteinu a glycinu. Běžně je syntetizovaná buňkami živočichů, rostlin i bakterií. Najdeme ji proto i ve zcela základních potravinách – v zelenině, ovoci nebo v mase.

Glutathion je antioxidační látka, která dokáže detoxikovat buňky a zbavovat je škodlivin. Pomáhá udržet enzymy v aktivní formě a posiluje tak obranyschopnost organismu

Vlivem stárnutí a přítomností řady nemocí, stejně jako vlivem nevhodného životního stylu a nezdravé stravy se však produkce glutathionu v lidském těle snižuje. Organismus se pak dostává do většího ohrožení oxidačním stresem.

Liposomální obal tento proces eliminuje a chrání účinnou látku. Liposomy jsou molekuly, jejichž vnější obal je tvořen zdravými tuky (přírodními fosfolipidy), které obalují obsažené funkční látky. V průběhu vstřebávání ze střeva tento tukový obal poskytuje účinné látce ochranný kryt. Liposomální váček je přirozeným způsobem absorbován skrze stěnu střeva do krevního řečiště a s ním i neporušená molekula glutathionu ukrytá uvnitř, která je pak z krve snadno vstřebána přímo do buněk. Běžná suplementace glutathionu má dle dostupných zdrojů bohužel využitelnost pouhých 3-5 %.

Komu může pomoci?

 • Všem, kteří si chtějí udržet optimální zdraví
 • Těm, kteří chtějí podpořit detoxikaci
 • Všem, kteří se zajímají o dlouhověkost
 • Lidem se špatnými stravovacími návyky (pokud většinu stravy tvoří průmyslově zpracované potraviny)
 • Lidem s nedostatečnou, nebo naopak nadměrnou fyzickou zátěží
 • Lidem, kteří trpí stresem a spánkovou deprivací
 • Lidem, kteří žijí ve znečištěném životním prostředí (chemickými látkami, těžkými kovy nebo elektromagnetickým zářením)
 • Aktivním i pasivním kuřákům
 • Lidem, kteří dlouhodobě užívají medikamenty
 • Lidem vyššího věku
 • Lidem v rekonvalescenci po nemoci a zranění

Dávkování

Dvě kapsle během jídla a dostatečně zapít vodou. V případě, že chcete užívat vyšší dávkování je potřeva konzultovat s odborníkem.

Kontraindikace

Není vhodný pro osoby s přecitlivělostí na účinnou látku (izolovaný glutathion).

Možné nežádoucí účinky

Velmi vzácně se mohou objevit kožní vyrážky, bolesti břicha či vyblednutí kůže, které obvykle mizí po přerušení používání.

Složení

L-glutathion (redukovaný), LipoCellTech™ Liposomální patentovaná směs.
Ostatní ingredience: kapsle z hydroxypropylmethylcelulózy.

Nutriční hodnoty Denní dávka (2 kapsle)
L-glutathion (redukovaný) 300 mg
LipoCellTech™ Liposomální patentovaná směs 450 mg**

** Denní referenční hodnota příjmu není stanovena.

Skladování

Skladujte na chladném, temném a suchém místě. Uchovávejte při pokojové teplotě.

Upozornění

Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám.

Obsah

60 kapslí

Časté otázky

Cena za NaturLabs – Liposomální Glutathion, 60 kapslí je 899 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S NaturLabs – Liposomální Glutathion, 60 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8595619580118.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Antioxidanty - Podobné produkty: NaturLabs – Liposomální Kurkumin 3Complex, 30 kapslí, NaturLabs – Liposomální Kyselina Hyaluronová + Vitamín C, 30 kapslí, Swanson Pterostilben – 50 mg, 30 rostlinných kapslí