Nobilis Tilia Nobilis,Dětský čaj pro klidný spánek, 50 g

69 

Katalogové číslo: 8595100297365 Kategorie: Štítek:

Popis

Čaj pro klidný spánek Nobilis Tilia 

 

Vyvážená směs bylin z českých luk a zahrádek přispívá k relaxaci a klidnému spánku, harmonizuje dýchání a zažívání. Tradiční byliny pro děti, jako je květ heřmánku a levandule, doplňují nať z meduňky a dobromysli, lipový květ a plody anýzu. Čaj podporuje normální funkci dýchacího a imunitního systému a normální funkci střevního traktu. Pomáhá udržovat pozitivní náladu vašich dětí přes den, večer je pak ideálním nápojem na dobrou noc. Snižuje napětí před spaním a napomáhá usínání, obsažený lipový květ podporuje relaxaci. Díky dětskému bylinnému čaji se dobře vyspí nejen vaše děti, ale také vy! Čaj je vhodný pro děti od 6 měsíců.

Přečtěte si článek o tom k čemu je melatonin a jak zvýšit jeho hladinu anebo proč je spánek důležitý a jak zapracovat na jeho zlepšení.

Použití:

Jednu rovnou polévkovou lžíci přelijte půl litrem vroucí vody, nechte v zakryté nádobě 15 až 20 minut odstát a sceďte. Podávejte dětem 1-2krát denně, zejména večer.

Složení:

meduňka nať, heřmánek květ, dobromysl nať, anýz plod, lípa květ, levandule květ.

Časté otázky

Cena za Nobilis Tilia Nobilis,Dětský čaj pro klidný spánek, 50 g je 69 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Nobilis Tilia Nobilis,Dětský čaj pro klidný spánek, 50 g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8595100297365.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Čaje pro děti - Podobné produkty: Sonnentor – Usmrkánek porcovaný BIO, 18 ks *CZ-BIO-002 certifikát, Sonnentor – Ovoce na žížu porcovaný BIO, 18 ks *CZ-BIO-002 certifikát