Now® Foods NOW Acacia Fiber Organic Powder (Akácie, vláknina, prebiotikum), 340 g

439 

Popis

NOW Acacia Fiber Organic Powder, 340 g

Rozpustná vláknina sklizená z mízy stromu Acacia, který je původem z Afriky, Pákistánu a Indie. Rozpustná vláknina, jako součást stravy, může pomoci podpořit střevní pravidelnost. Funguje také jako prebiotikum, které podporuje vitalitu mikroorganismů, které pomáhají udržovat zdravé prostředí GI.

  • Vysoce rozpustná vláknina.

Doporučené dávkování

Smíchejte 1 lžíci denně se sklenicí vody nebo džusu. Kvůli obsahu vlákniny nezapomeňte během dne vypít další tekutiny. Pro ty, kteří jsou citliví na vlákninu, začněte jednou lžičkou denně a postupně zvyšte na 1 polévkovou lžíci.

Složení

Velikost dávky: 1 lžíce (cca 6,5 ​​g)
Balení obsahuje přibližně 52 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Kalorie 25  
Sacharidy celkem 6 g 2%*
Vláknina 6 g ***
Organický akátový gumový prášek
   (Acacia senegal / Acacia seyal)
6,5 g ***
* % denní referenční hodnoty příjmu u průměrné dospělé osoby (2000 kcal)
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění

Pouze pro dospělé. Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět, je vám méně než 18 let, nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Není náhradou pestré stravy.
Může docházet k přirozené změně barvy produktu.
Ukládejte mimo dosah dětí.
Uchovávejte na suchém a chladném místě. Obal prosím recyklujte.

Další složky 
Žádné.
Neobsahuje pšenici, lepek, sóju, mléko, vejce, ryby, mořské plody nebo ořechy. Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Acacia Fiber Organic Powder (Akácie, vláknina, prebiotikum), 340 g je 439 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Acacia Fiber Organic Powder (Akácie, vláknina, prebiotikum), 340 g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739059055.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Now® Foods NOW Acai Liquid Concentrate (Koncentrát Acai), 473 ml, BrainMax Liposomal Vitamin C UPGRADE, Lipozomální Vitamín C, 500 mg, 60 rostlinných kapslí, BrainMax Pure Kokosové chipsy v čokoládě BIO, sampler 20 g *CZ-BIO-001 certifikát, Swanson Chelated Zinc (zinek glycinát), 30 mg, 90 kapslí