Now® Foods NOW Acai Liquid Concentrate (Koncentrát Acai), 473 ml

429 

Popis

NOW Acai Liquid Concentrate (Koncentrát Acai), 473 ml

Acai Berries je ovoce původem z Brazílie a je jedním z nejpozoruhodnějších a nejvýživnějších plodů planety. Obsahuje fytonutrienty, jako je kyselina ellagová, rutin, antokyany a katechiny. Acai bobule (Euterpe oleracea) jsou nabité antioxidantyvitamínyminerályvlákninou a zdraví prospěšnými mononenasycenými a polynenasycenými mastnými kyselinami (zdravé tuky). Plody Acai jsou bohaté především na antokyany, což jsou antioxidanty dodávající acai specifickou fialovou barvu. Antokyany mají řadu pozitivních účinků na organismus. NOW ® používá pouze lyofilizované bobule Acai Berries, aby se lépe zachovala integrita živin přítomných v čerstvém Acai.

Doporučené dávkování

Před použitím dobře protřepejte. Vezměte 1 polévkovou lžíci (15 ml) 2 až 3 krát denně. Lze užít přímo nebo smíchat s vodou nebo džusem. CHLAZENÍ PO OTEVŘENÍ.

Složení

Velikost dávky: 1 polévková lžíce (cca 15 ml)
Balení obsahuje přibližně 32 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Kalorie 20 0,75%
Sacharidy celkem  5 g 2%
Organické Acai berry
   (lyofilizované)
   ( Euterpe oleracea )
   (ekvivalentní 35 000 mg čerstvého Acai)
500 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu u průměrné dospělé osoby (2000 kcal)
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění

Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná / kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní stav, poraďte se s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

U tohoto produktu se může vyskytnout přirozená změna barvy.

Produkt může mít také separaci oleje a šťávy s viditelnými malými částicemi. Toto je přirozená reakce mraženého sušeného Acai prášku. Před použitím nezapomeňte dobře protřepat.

Další složky 
Deionizovaná voda, rostlinný glycerin, kyselina citrónová, přírodní aroma acai a sorbát draselný (jako konzervační látka).
Neobsahuje pšenici, lepek, sóju, mléko, vejce, ryby, mořské plody nebo ořechy. Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.
 
Balení: 473 ml

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Acai Liquid Concentrate (Koncentrát Acai), 473 ml je 429 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Acai Liquid Concentrate (Koncentrát Acai), 473 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739048042.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Viridian Maca Extract 60 kapslí Organic *CZ-BIO-001 certifikát, Ekolife Natura – Algae Spirulina Organic 240 tablet (Bio řasa spirullina) *SI-EKO-003 certifikát, Swanson Asparagus Extrakt (chřest), 60 kapslí, BrainMax GYM BEAST