Now® Foods NOW Beta-Sitosterol Plant Sterols (optimalizace cholesterolu), 90 softgelových kapslí

519 

Popis

NOW Beta-Sitosterol Plant Sterols (optimalizace cholesterolu), 90 softgelových kapslí

Plant Sterol Esters je kombinací esterových forem beta-sitosterolu, kampesterolu a stigmasterolu. Rostlinné steroly jsou sloučeniny rostlinného původu, které jsou strukturálně podobné cholesterolu, takže pomáhají omezovat vstřebávání cholesterolu z trávicího traktu.

Dávkování 

Užívejte 2 kapsle dvakrát denně s jídlem. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

Složení

Velikost dávky:  2 kapsle 

Počet dávek: 45

  Množství
v 1 dávce
%RHP*
CardioAid ® -S Estery rostlinných sterolů(400 mg beta-sitosterolu plus kampesterol
a stigmasterol)

1 g (1 000 mg)

***

Přírodní koncentrát rybího oleje

120 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu 
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena 

Další složky

Softgel kapsle (hovězí želatina, glycerin, voda, rohovník) a sójový lecitin. Obsahuje ryby (sardinky, ančovičky, makrely) a sóju. Neobsahuje kvasnice, pšenici, lepek, mléko, vejce nebo korýše. Vyrobeno v zařízení GMP, které zpracovává další složky obsahující tyto alergeny.

Upozornění

Pouze pro dospělé. Poraďte se s lékařem, pokud jste těhotná/kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní potíže. Uchovávejte mimo dosah dětí. U tohoto produktu se mohou vyskytnout přirozené barevné odchylky. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

Obsah balení

90 softgelových kapslí

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Beta-Sitosterol Plant Sterols (optimalizace cholesterolu), 90 softgelových kapslí je 519 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Beta-Sitosterol Plant Sterols (optimalizace cholesterolu), 90 softgelových kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739030788.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Quicksilver Scientific EU Ultra Binder (detoxikace), 120g, MycoMedica – Coriolus v optimální koncentraci, 90 rostlinných kapslí, BrainMax Omega 3, Olej z tresčích jater, citrón, 240 ml, Now® Foods NOW Vitamin K2 jako MK-4, 100 ug, 100 rostlinných kapslí