Now® Foods NOW Better Stevia Glycerite, bez alkoholu, 59 ml

229 

Katalogové číslo: 733739069528 Kategorie: Štítky: , ,

Popis

NOW Better Stevia Glycerite, bez alkoholu, 59 ml

BetterStevia  Glycerite je nealkoholické a nízkokalorické nízkoglykemické rostlinné sladidlo, které je dokonale zdravou náhražkou stolního cukru a umělých sladidel. Na rozdíl od jiných sladidel obsahuje Glycerit přírodní rostlinné výtažky ze stévie.

  • Tekuté sladidlo bez kalorií.
  • Bez alkoholu
  • Bezlepkový.
  • Vegan.

Doporučené dávkování

Slouží k přirozenému slazení vašich oblíbených nápojů a potravin. Slaďte podle chuti s použitím 3 až 5 kapek. Před použitím dobře protřepejte.

Složení

Rostlinný glycerin, certifikovaný organický extrakt z listu stévie, deionizovaná voda, čištěný listový extrakt ze stévie.

Bez alkoholu. Neobsahuje pšenici, lepek, sóju, mléko, vejce, ryby ani korýše. Vyrábí se v zařízení GMP, které zpracovává další přísady obsahující tyto alergeny.

Velikost porce: 5 kapek (0,31 ml)
  Množství na porci %Denní hodnota
Kalorie 0  
Celkový tuk 0 g 0%
Sodík 0 mg 0%
Celkem sacharidů 0 g 0%
– z toho cukr 0 g 0%
Bílkoviny 0 g  
Není významným zdrojem nasycených tuků, trans-tuků, cholesterolu, vlákniny, vitamínu D, vápníku, železa a draslíku.

 

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Better Stevia Glycerite, bez alkoholu, 59 ml je 229 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Better Stevia Glycerite, bez alkoholu, 59 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739069528.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Stévie - Podobné produkty: Now® Foods NOW Better Stevia Extract Powder (Stévia prášek), Organic, 28 g, Now® Foods NOW Better Stevia Liquid, Anglický karamel, 59ml, Now® Foods NOW Better Stevia Liquid, Skořice vanilka, 59ml