Now® Foods NOW Burdock Root 430 mg, lopuch kořen, 100 rostlinných kapslí

259 

Popis

NOW Burdock Root 430 mg, lopuch kořen, 100 rostlinných kapslí

Lopuch ( Arctium lappa ) je dvouletá rostlina pocházející z Evropy a Asie. Je oblíbený mezi tradičními bylinkáři a v Japonsku se dodnes běžně konzumuje jako zelenina k jídlu.

  • Normální funkce horních cest dýchacích/ Imunita.
  • Normální stav pokožky. 
  • Normální trávení.
  • Vylučování vody z organimu.
  • Normální strav kloubů a chrupavek.
  • Vylučování – pročištění těla.
  • Normální hladina glukózy v krvi.
  • Pročištění krve.

Dávkování 

Užívejte 2 kapsle denně, nejlépe s jídlem.

Složení

Velikost dávky:  2 rostlinné kapsle 

Počet dávek: 50

  Množství
v 1 dávce
%RHP*
Sacharidy celkem

<1 g

<1% 
Kořen lopuchu (Arctium lappa)
860 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu 
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena 

Další složky

Hypromelóza (celulózová kapsle) a kyselina stearová (rostlinný zdroj). Není vyrobeno z kvasinek, pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb, měkkýšů nebo ořechů. Vyrábí se v zařízení GMP, které zpracovává další složky obsahující tyto alergeny. 

Upozornění

Pouze pro dospělé. Poraďte se s lékařem, pokud jste těhotná/kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní potíže. Uchovávejte mimo dosah dětí. U tohoto produktu se mohou vyskytnout přirozené barevné odchylky.

Obsah balení

100 rostlinných kapslí

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Burdock Root 430 mg, lopuch kořen, 100 rostlinných kapslí je 259 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Burdock Root 430 mg, lopuch kořen, 100 rostlinných kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739046086.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Fazole, Mungo, BIO, 500 g *CZ-BIO-001 certifikát, BrainMax Pure 100% Arašídové máslo, BIO, 450 g *CZ-BIO-001 certifikát, NaturLabs – Liposomální vitamín D3 + K2, 30 kapslí, Garden of Life – Dr. Formulated Magnesium (hořčík – pomeranč), 197g