Now® Foods NOW Cordyceps 750 mg (Organic), 90 kapslí

394 

Popis

NOW Cordyceps 750 mg (Organic)

Cordyceps sinensis je houba, která byla používána tradičními čínskými bylinkáři pro její energizující a adaptogenní vlastnosti po celá staletí. Cordyceps obsahuje mnoho bioaktivních sloučenin, včetně polysacharidů a nukleosidů, u kterých byla objevena široká škála biologické aktivity. Tato cizopasná houba je bohatým zdrojem betaglukanů, minerálů, stopových prvků i vitamínů.

Doporučené dávkování

2 kapsle 2x až 3x denně, nebo se řiďte pokyny kvalifikovaného lékaře. Pro zlepšení spánku můžete 1 až 2 kapsle před spaním.

Složení

Velikost dávky: 2 kasple
Balení obsahuje 45 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*

Organický Cordyceps (Cordyceps sinensis)

1500 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění

Pouze pro dospělé. Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět, je vám méně než 18 let, nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem. 
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. 
Není náhradou pestré stravy. 
Může docházet k přirozené změně barvy produktu. 
Ukládejte mimo dosah dětí. 
Uchovávejte na suchém a chladném místě. Obal prosím recyklujte.

Další složky 

Celulóza (tobolka), prášek celulózy a kyselina stearová (rostlinný zdroj).

Neobsahuje pšenici, lepek, sóju, mléko, vejce, ryby, mořské plody nebo ořechy. Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Balení

90 kapslí

Země původu

USA

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Cordyceps 750 mg (Organic), 90 kapslí je 394 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Cordyceps 750 mg (Organic), 90 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739030054.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Makadamové ořechy BIO, 250 g *cz-bio-001 certifikát,, Doctor’s Best SAM-e, 400 mg, 60 enterických tablet, Swanson Full Spectrum Lion’s Mane Mushroom (Korálovec ježatý), 500 mg, 60 kapslí, Garden of Life Vitamin Code RAW Prenatal (multivitamín pro těhotné ženy), 90 rostlinných kapslí