Now® Foods NOW Dairy Digest Complete, mléčné enzymy pro intoleranci na laktózu, 90 rostlinných kapslí

399 

Popis

NOW Dairy Digest Complete, mléčné enzymy

NOW Dairy Digest Complete Enzymes obsahuje směs mléčných enzymů proteázy, laktázy a lipázy. Intolerance laktózy (mléčných produktů) je často způsobena neschopností trávit mléčný cukr laktózu. Potíže s trávením mléčných výrobků se však mohou často vztahovat také k obtížně stravitelným proteinům a tukům přítomných v mléčných výrobcích. Proteáza je enzym schopný trávit bílkoviny (proteiny), laktáza je enzymem podporujícím štěpení mléčného cukru laktózy a lipáza je enzym rozkládající tuky na glycerol a mastné kyseliny.

  • Komplex mléčných enzymů.
  • Proteáza, laktáza a lipáza.

Doporučené dávkování

1 kapsli před nebo s jídlem obsahujícím mléčné výrobky, nebo se řiďte pokyny kvalifikovaného lékaře. Jedna kapsle pomáhá při trávení mléčných produktů v množství srovnatelném s jedním šálkem plnotučného mléka.

Složení

Velikost dávky: 1 kapsle 
Balení obsahuje 90 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Směs mléčných enzymů: 65 mg ***
Proteáza (z Aspergillus oryzae a Aspergillus niger) 25000 HUT ***
Laktáza (z Aspergillus oryzae) 1000 ALU ***
Lipáza (z Rhizopus oryzae) 125 mg ***
* % denní referenční hodnota příjmu 
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena 

Upozornění

Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět, je vám méně než 18 let nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem. 
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. 
Není náhradou pestré stravy. 
Může docházet k přirozené změně barvy produktu. 
Ukládejte mimo dosah dětí. 
Uchovávejte na suchém a chladném místě. Obal prosím recyklujte.

Další složky 

Mikrokrystalická celulóza a oxid křemičitý. Celulózová kapsle tvořena hypromelózou. 
Neobsahuje pšenici, sóju, mléko, vejce, ryby nebo mořské plody, arašídy ani ořechy. 
Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Balení

90 rostlinných kapslí

Země původu

USA

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Dairy Digest Complete, mléčné enzymy pro intoleranci na laktózu, 90 rostlinných kapslí je 399 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Dairy Digest Complete, mléčné enzymy pro intoleranci na laktózu, 90 rostlinných kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739029560.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Now® Foods NOW Silymarin Extra Strength (extrakt z ostropestřce), 450 mg, 120 kapslí, BrainMax Pure Čočka, červená ,,fotbal", BIO, 500 g *CZ-BIO-001 certifikát, Hansen Curcumin BCM-95 (kurkumin), prášek, 20g, Ekolife Natura – Liposomal Vitamin B12 60ml (Lipozomální vitamín B12)