Now® Foods NOW Essential Oil, Clear the Air Oil Blend (éterický olej čistý vzduch), 30 ml

215 

Katalogové číslo: 733739076052 Kategorie: Štítky: , ,

Popis

NOW Essential Oil, Clear the Air Oil Blend (éterický olej čistý vzduch), 30 ml

  • Aroma čerstvé máty.
  • Atributy: čištění, osvěžení.

Metoda extrakce: parovodní destilací.

Doporučené použití

Pro aromaterapii. Pro všechna ostatní použití opatrně nařeďte jiným olejem, jako je jojobový, hroznový, olivový nebo mandlový. 

Složení 

Máta peprná, eukalyptový olej, yzop olej, rozmarýnový olej.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná nebo kojící, poraďte se s lékařem před použitím. Není určeno k vnitřnímu užití.

Přírodní éterické oleje jsou vysoce koncentrované a měly by se používat opatrně.

 

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Essential Oil, Clear the Air Oil Blend (éterický olej čistý vzduch), 30 ml je 215 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Essential Oil, Clear the Air Oil Blend (éterický olej čistý vzduch), 30 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739076052.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Aromaterapie - Podobné produkty: BrainMax HáHáCé PEN HIGHWAY, Vaporizér, pro sběratelské účely, 4+1 zdarma: Chytrá žárovka BrainLight LED, závit E27, 11W, WiFi, APP, stmívatelná, BrainMax HáHáCé PEN, Vaporizér, Lemon + náplň, pro sběratelské účely, SONETT EKO MYCÍ HOUBIČKA 2 KS